Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
30.09.2017 |
13:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
1:3 |
|
29.09.2017 |
19:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Sprint |
3:1 |
|
27.09.2017 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
24.09.2017 |
12:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
3:0 |
|
24.09.2017 |
10:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Sprint |
3:2 |
|
31.08.2017 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
31.08.2017 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
30.08.2017 |
19:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
30.08.2017 |
18:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
18.08.2017 |
19:00 |
1. |
Minyx team
(P. Prudký,
M. Mráz)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
30.07.2017 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
19.07.2017 |
20:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
19.07.2017 |
19:00 |
1. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
09.07.2017 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
29.06.2017 |
19:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
12.06.2017 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
12.06.2017 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
07.06.2017 |
18:00 |
1. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
|
3:0 |
|
25.05.2017 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
25.05.2017 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
05.05.2017 |
19:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
3:1 |
|
01.05.2017 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
01.05.2017 |
18:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
23.04.2017 |
21:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
23.04.2017 |
20:30 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
31.03.2017 |
18:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
21.03.2017 |
17:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Jehnice |
3:1 |
|
15.03.2017 |
20:30 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
15.03.2017 |
19:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
26.02.2017 |
19:30 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
26.02.2017 |
18:30 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
25.02.2017 |
10:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
19.02.2017 |
20:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
29.01.2017 |
20:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
26.01.2017 |
18:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
17.01.2017 |
18:30 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
17.01.2017 |
17:30 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
17.12.2016 |
10:00 |
2. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
15.12.2016 |
18:00 |
2. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sprint |
3:1 |
|
11.12.2016 |
17:00 |
2. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
11.12.2016 |
17:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
29.11.2016 |
20:00 |
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
27.11.2016 |
19:00 |
1. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
27.11.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
20.11.2016 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.10.2016 |
10:30 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
3:1 |
|
20.10.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
20.10.2016 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
16.10.2016 |
10:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
3:1 |
|
28.09.2016 |
18:30 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
28.09.2016 |
17:00 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
27.09.2016 |
18:00 |
2. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
3:2 |
|
11.09.2016 |
20:00 |
2. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sprint |
1:3 |
|
05.09.2016 |
19:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sprint |
3:2 |
|
28.08.2016 |
20:00 |
1. |
Specialitata Koblihata
(M. Zrůna,
T. Moznarova)
|
Sprint |
1:3 |
|
28.08.2016 |
10:00 |
1. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
2:3 |
|
24.08.2016 |
18:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
10.08.2016 |
19:00 |
1. |
Kometa mix
(M. Svoboda,
H. Pospíšilová)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
26.07.2016 |
19:00 |
2. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
19.07.2016 |
20:30 |
2. |
KillBill
(J. Bindasová,
F. Kůst)
|
Sprint |
3:0 |
|
19.07.2016 |
19:00 |
2. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Sprint |
3:0 |
|
17.07.2016 |
19:00 |
2. |
GR-GR
(M. Gratcl,
Š. Gratclová)
|
Sprint |
3:1 |
|
08.07.2016 |
19:00 |
2. |
KOMETA
(T. Švenda,
T. Rajnoha)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
29.06.2016 |
19:00 |
1. |
Elis team
(F. Čapka,
P. Ženatý)
|
Sprint |
3:0 |
|
24.06.2016 |
18:00 |
1. |
Standovy starý kecky
(P. Přerovská,
Z. Pezlar)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
09.06.2016 |
19:00 |
1. |
The Kings
(M. König,
A. Königová)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
09.06.2016 |
19:00 |
1. |
Zetor debl
(Z. Mejzlík,
J. Řepka)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
|
|
1. |
K + J
(k. Reichman,
J. Reichman)
|
|
3:S |
|