Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
01.10.2020 |
21:00 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
0:3 |
|
29.09.2020 |
21:00 |
4. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
29.09.2020 |
19:30 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
16.09.2020 |
20:30 |
4. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
03.09.2020 |
19:00 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
02.09.2020 |
21:00 |
5. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
31.08.2020 |
20:00 |
5. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
20.08.2020 |
07:30 |
5. |
Vyfúknutá Lopta
(K. Vondráčková,
H. Plesníková)
|
|
3:0 |
|
10.08.2020 |
00:10 |
4. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
S:3 |
|
10.08.2020 |
00:10 |
4. |
Švihadla
(Š. Wagner,
M. Halounková)
|
|
S:3 |
|
09.08.2020 |
17:06 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
S:3 |
|
06.08.2020 |
21:00 |
4. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
|
0:3 |
|
01.07.2020 |
20:00 |
4. |
Vostrí mazlíci
(J. Pařízek,
L. Ledvinová)
|
|
3:0 |
|
30.06.2020 |
20:00 |
4. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
|
0:3 |
Comments
|
22.06.2020 |
20:30 |
4. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
22.06.2020 |
19:00 |
4. |
paprik
(P. Somol,
K. Konopásková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
11.06.2020 |
19:00 |
6. |
Co ste čekali
(M. Horký,
T. Indrová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
10.06.2020 |
07:30 |
6. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
03.06.2020 |
20:00 |
6. |
Vaculíci
(O. Vaculík,
E. Vaculíková)
|
|
3:0 |
|
01.06.2020 |
20:00 |
6. |
Peeva
(E. Kordíková Krylová,
P. Kordík)
|
|
3:1 |
|
27.05.2020 |
20:00 |
6. |
Jelínci
(R. Jelínek,
S. Jelínková)
|
|
3:0 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
PharmIT
(R. Pagac,
M. Pospíšilová)
|
|
S:S |
|
20.05.2020 |
19:30 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
15.05.2020 |
19:00 |
5. |
Jump Around
(A. Štefancová,
O. Nosál)
|
|
3:1 |
Comments
|
09.03.2020 |
21:00 |
5. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
|
0:3 |
|
03.03.2020 |
21:00 |
4. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
1:3 |
|
10.02.2020 |
21:00 |
4. |
Matfyzáci vol. 2
(O. Kotek,
B. Horníková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
09.02.2020 |
16:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(J. Gabauer,
A. Zelinková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
02.02.2020 |
09:46 |
5. |
Beachpár dromedár
(T. Petříková,
V. Raja)
|
|
3:S |
Comments
|
16.01.2020 |
20:39 |
5. |
Kámoš René
(B. Listíková,
K. Jesenská)
|
|
3:S |
Comments
|
15.01.2020 |
21:00 |
5. |
Kamarádi
(T. Niedermaierová,
F. Štěrba)
|
|
3:1 |
|
11.01.2020 |
10:00 |
5. |
Bouncy Unicorns
(N. Bicbaiev,
F. Xodo)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
14.12.2019 |
20:00 |
5. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
12.12.2019 |
19:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
3:2 |
|
11.12.2019 |
21:00 |
5. |
Kámoš René
(B. Listíková,
K. Jesenská)
|
|
3:2 |
|
09.12.2019 |
20:00 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
30.11.2019 |
11:00 |
5. |
Escape
(D. Daněk,
S. Dankova)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
28.11.2019 |
07:00 |
5. |
Kámoš René
(B. Listíková,
K. Jesenská)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
22.11.2019 |
19:30 |
5. |
Plyšové příšery
(T. Daňhel,
A. Daňhelová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
20.11.2019 |
21:00 |
5. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
|
|
4. |
PeLykáni
(L. Firkaľová,
P. Pelykán)
|
|
3:S |
Comments
|