Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
01.10.2018 |
00:10 |
8. |
Penguins
(K. Martínková,
J. Janhuba)
|
|
S:S |
|
01.10.2018 |
00:10 |
8. |
Plexus pampiniformis
(L. Vilt,
K. Nosková)
|
|
S:S |
|
01.10.2018 |
00:10 |
8. |
Dylyny
(D. Šimandlík,
T. Wurmová)
|
|
S:S |
|
03.09.2018 |
00:10 |
7. |
Dylyny
(D. Šimandlík,
T. Wurmová)
|
|
S:S |
|
02.09.2018 |
17:00 |
7. |
Penguins
(K. Martínková,
J. Janhuba)
|
Hamr Záběhlice |
S:S |
|
21.08.2018 |
17:00 |
7. |
Opice
(M. Mezírková,
M. Vlk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
06.08.2018 |
07:19 |
4. |
Penguins
(K. Martínková,
J. Janhuba)
|
|
S:S |
|
18.07.2018 |
08:00 |
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
0:3 |
|
02.07.2018 |
14:53 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:S |
|
02.07.2018 |
14:53 |
3. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
|
S:S |
|
02.07.2018 |
14:53 |
3. |
Mulťáci
(M. Hanusová,
T. Smrcka)
|
|
S:S |
|
15.06.2018 |
20:30 |
3. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Comments
|
03.06.2018 |
17:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
01.06.2018 |
21:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.05.2018 |
19:00 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.05.2018 |
20:00 |
4. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.05.2018 |
21:00 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.04.2018 |
20:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
22.04.2018 |
19:00 |
4. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
22.04.2018 |
19:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
12.04.2018 |
19:00 |
4. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
|
3:1 |
|
25.03.2018 |
20:00 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
13.03.2018 |
20:00 |
4. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.03.2018 |
20:00 |
4. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
26.02.2018 |
21:00 |
4. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
25.02.2018 |
19:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
11.02.2018 |
20:00 |
4. |
Papíroví tygři
(D. Premus,
B. Tesařová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.02.2018 |
19:00 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
31.01.2018 |
18:00 |
4. |
Bob & bobek
(T. Hasil,
Š. Zaderlíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.01.2018 |
19:00 |
4. |
Opičí prdelky
(E. Dvorská,
T. Kudela)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
27.01.2018 |
19:00 |
4. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.01.2018 |
20:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
07.01.2018 |
20:00 |
4. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
31.12.2017 |
16:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
S:S |
|
20.12.2017 |
09:30 |
4. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
17.12.2017 |
11:00 |
4. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
25.11.2017 |
13:00 |
3. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
12.11.2017 |
19:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.10.2017 |
18:00 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
20.10.2017 |
20:00 |
4. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
15.10.2017 |
20:00 |
4. |
TBC
(K. Ryšavý,
D. Jiříková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
06.10.2017 |
17:00 |
4. |
TD Team
(D. Švidraň,
T. Bibková)
|
|
0:3 |
|
11.09.2017 |
20:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
|
0:3 |
|
30.08.2017 |
09:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
30.08.2017 |
08:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
28.08.2017 |
21:00 |
3. |
Šnek_a_Slimajda
(M. Pokusová,
L. Selichar)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
Comments
|
07.08.2017 |
20:00 |
3. |
MaK
(M. Pliestik,
K. Kůrková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
31.07.2017 |
17:00 |
4. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
28.07.2017 |
17:00 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
27.07.2017 |
20:30 |
4. |
LoPa11
(L. Klápová,
V. Mück)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
01.07.2017 |
14:11 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
S:S |
|
26.06.2017 |
20:00 |
4. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
Beachklub Pankrác |
3:S |
Comments
|
21.06.2017 |
20:30 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
14.06.2017 |
18:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
22.05.2017 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
22.05.2017 |
19:00 |
3. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
19.05.2017 |
20:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
24.04.2017 |
18:00 |
4. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
21.04.2017 |
16:00 |
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
09.04.2017 |
11:00 |
4. |
#aniNAHODOU!
(M. Horváth,
T. Medunová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
09.04.2017 |
10:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
30.03.2017 |
22:00 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
30.03.2017 |
21:00 |
4. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
29.03.2017 |
21:00 |
4. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
19.03.2017 |
16:00 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
12.02.2017 |
18:30 |
5. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.02.2017 |
21:00 |
5. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
07.02.2017 |
20:30 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.02.2017 |
09:47 |
4. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
|
S:S |
|
01.02.2017 |
09:47 |
4. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
|
S:S |
|
14.01.2017 |
16:00 |
4. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
19.12.2016 |
20:00 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Comments
|
18.12.2016 |
18:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
18.12.2016 |
16:27 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
|
3:0 |
Comments
|
18.12.2016 |
11:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
01.12.2016 |
13:32 |
5. |
Tým pana Burnse
(P. Veselý,
Š. Kadeřábková)
|
|
S:S |
|
28.11.2016 |
18:00 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
16.11.2016 |
19:00 |
5. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.11.2016 |
09:22 |
5. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
S:S |
|
23.10.2016 |
20:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Comments
|
22.10.2016 |
15:00 |
5. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
03.10.2016 |
11:47 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
31.08.2016 |
20:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
31.08.2016 |
19:00 |
5. |
Duto
(J. Strohs,
T. Talacková)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
25.08.2016 |
20:00 |
5. |
Žižkováci
(L. Kučera,
P. Fišerová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
09.08.2016 |
20:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Comments
|
01.08.2016 |
11:08 |
5. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
|
S:S |
|
01.08.2016 |
11:08 |
5. |
localhost
(H. Ulda,
M. Václavíková)
|
|
S:S |
|
22.07.2016 |
07:00 |
5. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
|
S:3 |
|
29.06.2016 |
20:00 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:0 |
|
20.06.2016 |
18:00 |
6. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
01.06.2016 |
09:39 |
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
S:S |
|
01.06.2016 |
09:39 |
6. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
S:S |
|
01.06.2016 |
09:39 |
6. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:S |
|
30.05.2016 |
20:00 |
6. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
DOMYNO |
1:3 |
Comments
|
29.05.2016 |
20:00 |
6. |
Bloncky
(K. Fixová,
K. Vlasáková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
24.04.2016 |
21:30 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
13.04.2016 |
20:30 |
7. |
Propni ten bagr
(V. Pati,
E. Mahová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Comments
|
01.04.2016 |
10:44 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
|
S:S |
|
01.04.2016 |
10:44 |
7. |
Dopeys
(M. Fouknerová,
R. Dušek)
|
|
S:S |
|
01.04.2016 |
10:44 |
7. |
Rainbow6
(S. Lopicic,
L. Kellerová)
|
|
S:S |
|
01.04.2016 |
10:44 |
7. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
|
S:S |
|
24.02.2016 |
19:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
S:S |
Comments
|
07.02.2016 |
17:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
06.02.2016 |
14:00 |
6. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Comments
|
27.01.2016 |
21:30 |
7. |
Never give up!
(M. Kupka,
H. Brothánková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
24.01.2016 |
21:00 |
7. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
21.01.2016 |
21:00 |
7. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
27.12.2015 |
10:00 |
7. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Comments
|
13.12.2015 |
19:00 |
7. |
Šárka a Štěnda
(P. Štěnička,
Š. Malíková)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Comments
|
18.11.2015 |
20:00 |
7. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.10.2015 |
10:00 |
8. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
27.10.2015 |
22:00 |
8. |
TýmJéček
(J. Brožová,
J. Jelínek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.10.2015 |
21:30 |
8. |
Dobrožíži
(K. Štěch,
K. Sobotíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
05.10.2015 |
09:48 |
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
|
S:S |
|
05.10.2015 |
09:48 |
7. |
HM
(M. Pokorná,
J. Rajdl)
|
|
S:S |
|
05.10.2015 |
09:48 |
7. |
Jana Cigániková
|
|
S:S |
|
27.07.2015 |
20:00 |
5. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
12.07.2015 |
19:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
09.07.2015 |
17:00 |
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
29.06.2015 |
17:00 |
6. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.06.2015 |
21:00 |
6. |
Bíbí team
(J. Strohs,
B. Ottová)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Comments
|
20.06.2015 |
18:00 |
6. |
Lamy
(M. Čejková,
j. čejka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.06.2015 |
17:00 |
6. |
Pupíkovci
(T. Pilchova,
J. Fiedler)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
01.06.2015 |
11:43 |
6. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
25.05.2015 |
20:00 |
6. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
25.05.2015 |
17:00 |
6. |
Pískožrouti
(J. Kubálek,
J. Burdová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
23.04.2015 |
18:00 |
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.04.2015 |
18:00 |
7. |
Standartní odchylka
(P. Kepčija,
M. Spasvová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
12.04.2015 |
21:00 |
7. |
Liščí mačata
(J. Kareš,
N. Kubišová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.03.2015 |
22:00 |
7. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.03.2015 |
20:00 |
7. |
Mandarinky
(D. Zelenková,
J. Vlach)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
22.03.2015 |
20:00 |
7. |
Banáni
(J. Konášová,
L. Uher)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
22.03.2015 |
20:00 |
7. |
Relax Mělník
(A. Kolaříková,
L. Pokorný)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
17.02.2015 |
21:30 |
7. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.01.2015 |
00:00 |
7. |
Paja a Peta
(P. Plaskova,
P. Marková)
|
|
3:S |
|
23.01.2015 |
17:00 |
7. |
Brambory v řádku, vše v pořádku
(J. Šmídlová,
J. Marek)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
04.01.2015 |
17:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Comments
|
13.12.2014 |
14:00 |
6. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
07.12.2014 |
21:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
07.12.2014 |
20:00 |
6. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
S:3 |
|
28.11.2014 |
19:30 |
5. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
21.11.2014 |
20:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
17.11.2014 |
12:30 |
5. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
15.11.2014 |
14:00 |
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.10.2014 |
20:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
26.10.2014 |
20:00 |
4. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
21.10.2014 |
21:00 |
4. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
30.09.2014 |
22:24 |
5. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
3:0 |
|
28.09.2014 |
20:00 |
5. |
[email protected]
(O. ,
O. Nováková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Comments
|
25.09.2014 |
21:00 |
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
01.09.2014 |
13:54 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
S:S |
|
01.09.2014 |
13:54 |
5. |
Superpár
(H. Klofáčová,
P. Schwank)
|
|
S:S |
|
20.08.2014 |
18:00 |
5. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Comments
|
18.08.2014 |
21:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Comments
|
22.07.2014 |
09:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
3:S |
|
16.07.2014 |
17:00 |
6. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
14.07.2014 |
21:00 |
6. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Comments
|
30.06.2014 |
10:23 |
6. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
|
3:S |
|
30.06.2014 |
10:23 |
6. |
Vanillas
(M. Karvaiová,
M. Pevný)
|
|
3:S |
|
22.06.2014 |
20:00 |
6. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Comments
|
11.06.2014 |
18:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Comments
|
|
|
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Smečrs
(F. Král,
I. Klímová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Jídlo
(M. Kohout,
B. Strnadová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
M&T
(T. Zavadilová,
M. Hampl)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Mr Smooth & Mrs WaitForIt
(J. Dočkal,
P. Dočkalová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Bíbí team
(J. Strohs,
B. Ottová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Bískaři A.S.
(S. Franta,
A. Štixová)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
VB
(B. Krchová,
V. Néma)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Oliver
(P. Veselý,
K. Němcová)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
Bob & bobek
(T. Hasil,
Š. Zaderlíková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Bez šance
(M. Burišin,
L. Mrázková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Crazy-Lazy
(T. Klabouch,
T. Hartmannová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Niagara Falls
(R. Dupal,
V. Mokrá)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Spachtoši
(A. Valentová,
J. Maščenik)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Kiki + Štěnda
(P. Štěnička,
K. Bartonova)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Agenti
(N. Novotna,
J. Novotny)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
T.& D.
(D. Brázda,
T. Zimčíková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Bez šance
(M. Burišin,
L. Mrázková)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Bez šance
(M. Burišin,
L. Mrázková)
|
|
S:S |
|
|
|
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Námořníci
(E. Krutilová,
V. Vachalec)
|
|
3:S |
|