Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
05.01.2020 |
11:49 |
5. |
MM TÝM
(M. Šejnohová,
M. Šejnoha)
|
|
S:3 |
Comments
|
05.01.2020 |
11:49 |
5. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
|
S:3 |
Comments
|
05.01.2020 |
11:49 |
5. |
Wercajk
(J. Halfar,
V. Valentová)
|
|
S:3 |
Comments
|
05.01.2020 |
11:48 |
5. |
Magoři
(T. Valaškovčák,
I. Valaškovčáková)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.12.2019 |
13:00 |
4. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Centrum Viktoria |
1:3 |
Comments
|
19.12.2019 |
18:00 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.12.2019 |
20:00 |
4. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
fit4all centrum |
3:0 |
Comments
|
13.12.2019 |
20:00 |
4. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
01.12.2019 |
20:34 |
4. |
Drakobijci
(J. Růžička,
I. Kolčavová)
|
|
3:S |
Comments
|
25.11.2019 |
20:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
Comments
|
17.11.2019 |
19:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
Comments
|
04.11.2019 |
20:00 |
4. |
Moj s mojou
(T. Dvořáková,
D. Sedláček)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Comments
|
28.10.2019 |
19:58 |
5. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
|
3:S |
Comments
|
22.10.2019 |
20:00 |
5. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
14.10.2019 |
20:00 |
5. |
Komety
(J. Čupr,
U. 37701)
|
Centrum Viktoria |
3:2 |
|
13.10.2019 |
12:00 |
5. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Club Classic |
0:3 |
Comments
|
26.09.2019 |
07:58 |
4. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.09.2019 |
17:00 |
4. |
Košťálova Četa
(D. Kovář,
L. Man)
|
Centrum Viktoria |
3:2 |
|
24.09.2019 |
20:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
23.09.2019 |
17:00 |
4. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
Comments
|
19.09.2019 |
19:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
Comments
|
02.09.2019 |
00:10 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
|
S:S |
|
28.08.2019 |
20:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
15.08.2019 |
18:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
14.08.2019 |
19:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
15.07.2019 |
10:35 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
S:3 |
Comments
|
15.07.2019 |
10:35 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
|
S:3 |
Comments
|
15.07.2019 |
10:34 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
|
S:3 |
Comments
|
15.07.2019 |
10:34 |
3. |
Pat a Mat
(O. Dlugoš,
M. Sojka)
|
|
S:3 |
Comments
|
30.06.2019 |
20:00 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
27.06.2019 |
18:00 |
4. |
MT
(T. Giesl,
M. Tesařová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Comments
|
21.06.2019 |
19:00 |
4. |
Xeny
(Z. Dolníčková,
Z. Mandelíková)
|
Sprint |
3:0 |
|
13.06.2019 |
19:00 |
4. |
The Whirling Kilts
(L. Young,
T. Singleton)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
Comments
|
12.06.2019 |
17:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Comments
|
29.05.2019 |
17:00 |
5. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
27.05.2019 |
09:26 |
5. |
Lucky team
(P. Langer,
V. Škrabal)
|
|
3:S |
Comments
|
15.05.2019 |
17:00 |
5. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
Comments
|
13.05.2019 |
17:00 |
5. |
Do počtu
(V. Kalenský,
R. Tichý)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
15.04.2019 |
17:00 |
5. |
ToS
(D. Kovář,
L. Man)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
11.04.2019 |
20:00 |
5. |
Krejčáci
(M. Krejčí,
L. Krejčí)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
10.04.2019 |
17:00 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
|
03.04.2019 |
19:00 |
5. |
GD CZ+SK
(M. Mráz,
P. Linhartová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
20.03.2019 |
19:00 |
7. |
Šroubováčci
(R. Zrůstová,
M. Urubek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
Comments
|
17.03.2019 |
17:00 |
7. |
ManKO
(J. Kolář,
M. Šimek)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Comments
|
06.03.2019 |
21:00 |
7. |
FancyFenci
(L. Kellerová,
P. Švihlík)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Comments
|
02.03.2019 |
11:00 |
7. |
GD CZ+SK
(M. Mráz,
P. Linhartová)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
Comments
|
19.02.2019 |
21:00 |
7. |
No Idea
(O. Chrastina,
L. Martinák)
|
Centrum Viktoria |
2:3 |
|
13.02.2019 |
21:00 |
7. |
FancyFenci
(L. Kellerová,
P. Švihlík)
|
Centrum Viktoria |
3:0 |
Comments
|
|
|
5. |
Rakeťáci
(O. Seidelmann,
P. Adamová)
|
|
3:S |
Comments
|