Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
21.05.2020 |
00:15 |
2. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
|
S:S |
|
12.03.2020 |
20:00 |
2. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.02.2020 |
20:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sprint |
3:2 |
|
17.02.2020 |
20:00 |
3. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
17.02.2020 |
18:07 |
3. |
Čun Quei a Kumar Gupta
(V. Zigo,
P. Juran)
|
|
3:S |
Comments
|
10.02.2020 |
20:00 |
3. |
OKteam
(K. Svobodová,
O. Sehnal)
|
Sprint |
3:2 |
|
03.10.2019 |
13:03 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
|
S:3 |
Comments
|
03.10.2019 |
13:02 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
S:3 |
Comments
|
03.10.2019 |
13:02 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
|
S:3 |
Comments
|
03.10.2019 |
13:02 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:3 |
Comments
|
17.04.2019 |
17:00 |
3. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
15.04.2019 |
20:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
1:3 |
|
14.04.2019 |
17:00 |
3. |
DuosBadmintos
(J. Mičánek,
T. Zhoř)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
08.04.2019 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
2:3 |
|
25.03.2019 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:2 |
|
14.03.2019 |
17:00 |
3. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Comments
|
10.03.2019 |
20:00 |
3. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
Sprint |
3:0 |
|
07.03.2019 |
20:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Sprint |
2:3 |
|
28.02.2019 |
20:00 |
2. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
0:3 |
|
27.02.2019 |
20:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
2:3 |
|
27.02.2019 |
17:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
18.02.2019 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
1:3 |
|
31.01.2019 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
2:3 |
|
28.01.2019 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
1:3 |
|
21.01.2019 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
2:3 |
Comments
|
18.01.2019 |
17:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
Comments
|
18.12.2018 |
17:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
16.12.2018 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
0:3 |
|
15.12.2018 |
07:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:2 |
|
10.12.2018 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sprint |
3:0 |
|
29.11.2018 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
|
2:3 |
|
27.11.2018 |
21:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
26.11.2018 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:1 |
|
19.11.2018 |
20:00 |
3. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sprint |
3:1 |
|
25.10.2018 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
24.10.2018 |
17:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Club Classic |
3:2 |
|
15.10.2018 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sprint |
1:3 |
|
08.10.2018 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:1 |
Comments
|
29.01.2018 |
21:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Sprint |
3:0 |
|
26.01.2018 |
19:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:2 |
|
25.01.2018 |
20:00 |
3. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sprint |
0:3 |
|
14.12.2017 |
21:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Sprint |
3:0 |
|
14.12.2017 |
21:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Sprint |
3:1 |
|
07.12.2017 |
20:00 |
4. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sprint |
3:2 |
|
07.12.2017 |
18:00 |
4. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
30.11.2017 |
17:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Club Classic |
1:3 |
|
29.11.2017 |
17:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
26.11.2017 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
23.11.2017 |
20:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
0:3 |
|
29.10.2017 |
20:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Sprint |
3:0 |
|
26.10.2017 |
20:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Sprint |
3:1 |
|
19.10.2017 |
16:30 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
12.10.2017 |
20:00 |
4. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:0 |
|
19.05.2017 |
08:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
|
S:3 |
|
19.05.2017 |
08:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
|
S:3 |
|
19.05.2017 |
08:00 |
3. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
|
S:3 |
|
19.05.2017 |
08:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
|
S:3 |
|
24.04.2017 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
Comments
|
22.04.2017 |
16:00 |
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
Sprint |
0:3 |
|
13.04.2017 |
20:00 |
3. |
Nevadí
(T. Janota,
J. Šedaj)
|
Sprint |
3:1 |
|
06.04.2017 |
20:00 |
3. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
27.03.2017 |
21:00 |
4. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.03.2017 |
21:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Sprint |
3:0 |
|
20.03.2017 |
20:00 |
4. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
2:3 |
|
06.03.2017 |
20:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:1 |
Comments
|
26.02.2017 |
20:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
23.02.2017 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:2 |
|
20.02.2017 |
21:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
1:3 |
|
19.02.2017 |
20:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
0:3 |
|
31.01.2017 |
20:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
26.01.2017 |
20:00 |
4. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
3:0 |
|
25.01.2017 |
18:00 |
4. |
Rošťáci
(J. F,
L. G)
|
Club Classic |
3:0 |
Comments
|
12.01.2017 |
20:00 |
4. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
Sprint |
3:0 |
|
19.12.2016 |
20:00 |
3. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
1:3 |
Comments
|
15.12.2016 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:1 |
Comments
|
08.12.2016 |
20:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
0:3 |
Comments
|
05.12.2016 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
28.11.2016 |
20:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
21.11.2016 |
20:45 |
4. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sprint |
2:3 |
|
21.11.2016 |
20:00 |
4. |
Langr
(G. Bociánová,
J. Langr)
|
Sprint |
3:2 |
|
07.11.2016 |
20:00 |
4. |
smeborci :D
(Z. Kopáčková,
M. Pospíšil)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
31.10.2016 |
20:00 |
5. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
30.10.2016 |
19:00 |
5. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
24.10.2016 |
20:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
20.10.2016 |
20:00 |
5. |
Goodec
(J. Kodeš,
O. Blecha)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
17.10.2016 |
21:00 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Sprint |
3:0 |
Comments
|
|
|
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
|
3:S |
|