Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
19.11.2022 |
10:32 |
8. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
|
S:3 |
Comments
|
18.11.2022 |
08:25 |
8. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.11.2022 |
01:01 |
8. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.11.2022 |
01:01 |
8. |
Rakety
(M. Balák,
O. Vaněk)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.11.2022 |
01:01 |
8. |
Megazord
(M. Horský,
M. Horská)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.11.2022 |
00:10 |
7. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
|
S:3 |
|
01.11.2022 |
00:10 |
7. |
Oštěpok
(F. Kuděj,
O. Štěpán)
|
|
S:3 |
|
21.10.2022 |
18:00 |
7. |
Snowflakes
(I. Peřina,
A. Dubšík)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
14.10.2022 |
19:00 |
7. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Comments
|
29.09.2022 |
17:55 |
7. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.09.2022 |
01:24 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
3:S |
Comments
|
24.09.2022 |
20:00 |
7. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
21.09.2022 |
18:00 |
7. |
Megazord
(M. Horský,
M. Horská)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.09.2022 |
01:01 |
7. |
Stodoteam
(K. Stodolovská,
U. 39531)
|
|
3:S |
Comments
|
29.08.2022 |
18:32 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.08.2022 |
11:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
27.08.2022 |
11:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
23.08.2022 |
17:29 |
6. |
Hopíci
(H. Pilát,
K. Levá)
|
|
S:S |
Comments
|
28.07.2022 |
20:00 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.07.2022 |
21:14 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
3:S |
Comments
|
24.07.2022 |
17:30 |
7. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
22.07.2022 |
20:00 |
7. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
01.07.2022 |
00:10 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
S:S |
|
25.06.2022 |
07:51 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
24.06.2022 |
20:00 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
|
05.06.2022 |
15:00 |
7. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
30.05.2022 |
20:30 |
6. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
Sport Troja |
0:3 |
Comments
|
29.05.2022 |
18:00 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
08.05.2022 |
18:00 |
6. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
05.05.2022 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.04.2022 |
20:00 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Comments
|
25.04.2022 |
20:00 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
24.04.2022 |
18:00 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
15.04.2022 |
03:09 |
7. |
Československý pářeček
(J. Danko,
A. Gvoždiaková)
|
|
3:S |
Comments
|
11.04.2022 |
19:00 |
7. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
28.03.2022 |
13:03 |
6. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
|
S:3 |
Comments
|
27.03.2022 |
18:00 |
6. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
22.03.2022 |
18:30 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.03.2022 |
18:00 |
6. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.02.2022 |
11:45 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Comments
|
27.02.2022 |
15:15 |
5. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
|
S:S |
Comments
|
21.02.2022 |
21:51 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:3 |
Comments
|
05.02.2022 |
15:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
31.01.2022 |
19:00 |
7. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
25.01.2022 |
16:00 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sport Troja |
3:0 |
Comments
|
25.01.2022 |
11:00 |
7. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
21.01.2022 |
09:16 |
7. |
Řežem to United
(P. Paszyc,
T. Paszyc)
|
|
3:S |
Comments
|
03.01.2022 |
00:10 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
|
28.12.2021 |
16:30 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sport Troja |
3:0 |
Comments
|
11.12.2021 |
10:00 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
3:0 |
Comments
|
06.12.2021 |
18:00 |
7. |
JaMa
(J. Horská,
M. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
03.12.2021 |
18:00 |
7. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
01.12.2021 |
00:10 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
|
S:3 |
|
01.12.2021 |
00:10 |
7. |
Living Nuts
(J. Oudes,
M. Nahlovsky)
|
|
S:3 |
|
27.11.2021 |
16:00 |
7. |
JaMa
(J. Horská,
M. Horský)
|
Sport Troja |
3:0 |
Comments
|
21.11.2021 |
16:00 |
7. |
Hrrr
(K. Georgiev,
B. Georgieva)
|
Sport Troja |
3:2 |
Comments
|
28.10.2021 |
12:00 |
7. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
24.10.2021 |
13:30 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sport Troja |
1:3 |
Comments
|
24.10.2021 |
12:30 |
7. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Sport Troja |
2:3 |
Comments
|
11.10.2021 |
17:30 |
7. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
05.10.2020 |
00:10 |
8. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
|
05.10.2020 |
00:10 |
8. |
Zákon&Pořádek
(V. Pražská,
P. Šedina)
|
|
S:3 |
|
05.10.2020 |
00:10 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
|
S:3 |
|
02.10.2020 |
09:58 |
8. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.09.2020 |
00:10 |
7. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
|
S:S |
|
26.08.2020 |
18:00 |
7. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.08.2020 |
19:00 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
20.08.2020 |
18:00 |
7. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.07.2020 |
20:30 |
8. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
23.07.2020 |
18:00 |
8. |
Zákon&Pořádek
(V. Pražská,
P. Šedina)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
16.07.2020 |
18:45 |
8. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
16.07.2020 |
18:00 |
8. |
Prosek Tigers
(P. Hlobil,
I. Hlobilová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
10.07.2020 |
19:00 |
9. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
09.07.2020 |
18:00 |
9. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
07.07.2020 |
18:00 |
9. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Sport Troja |
3:1 |
Comments
|
25.06.2020 |
18:00 |
9. |
Evil League of Evil
(M. Moucha,
J. Zeman)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
11. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
|
S:S |
|
15.06.2020 |
21:59 |
11. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
|
S:3 |
Comments
|
14.06.2020 |
20:30 |
11. |
(Ne)sestry
(A. Sokalská,
K. Weichetová)
|
|
S:3 |
Comments
|
28.05.2020 |
20:00 |
11. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
|
1:3 |
Comments
|
21.05.2020 |
00:15 |
11. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:15 |
11. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:15 |
11. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
|
S:S |
|
10.03.2020 |
18:00 |
11. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
|
0:3 |
Comments
|
27.02.2020 |
18:00 |
10. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
Sport Troja |
3:0 |
Comments
|
22.02.2020 |
15:00 |
10. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.02.2020 |
16:00 |
10. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
12.02.2020 |
20:56 |
10. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
|
S:3 |
Comments
|
07.02.2020 |
10:00 |
10. |
(Ne)sestry
(A. Sokalská,
K. Weichetová)
|
|
3:0 |
Comments
|
03.02.2020 |
00:10 |
8. |
MiaMar
(M. Sedláček,
M. Jánošková)
|
|
S:S |
|
28.01.2020 |
19:30 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
0:3 |
|
10.01.2020 |
20:00 |
8. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.01.2020 |
19:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
02.01.2020 |
00:10 |
8. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
|
3:S |
|
17.12.2019 |
17:30 |
8. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
12.12.2019 |
18:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
08.12.2019 |
12:00 |
8. |
Kdo S Koho
(D. Kacafírek,
K. Pšenková)
|
|
0:3 |
Comments
|
02.12.2019 |
00:10 |
8. |
Ananas
(V. Jirsa,
K. Klimešová)
|
|
3:S |
|
24.11.2019 |
17:00 |
8. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
24.11.2019 |
09:17 |
8. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
|
3:S |
Comments
|
12.11.2019 |
18:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
29.10.2019 |
15:38 |
7. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.10.2019 |
15:37 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.10.2019 |
15:37 |
7. |
Multipla
(F. Skřivánek,
J. Čaputa)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.10.2019 |
16:00 |
7. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
3:1 |
|
29.09.2019 |
17:32 |
7. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
|
3:S |
Comments
|
29.09.2019 |
16:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
22.09.2019 |
17:05 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:S |
Comments
|
22.09.2019 |
17:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.08.2019 |
11:20 |
8. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
|
3:S |
Comments
|
15.08.2019 |
18:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
13.08.2019 |
18:00 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
12.08.2019 |
19:00 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
29.07.2019 |
20:30 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
25.07.2019 |
20:30 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.07.2019 |
17:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
11.07.2019 |
19:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
28.06.2019 |
20:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
24.06.2019 |
15:12 |
8. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
|
3:S |
Comments
|
23.06.2019 |
11:00 |
8. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.06.2019 |
13:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
1:3 |
Comments
|
28.05.2019 |
00:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
3:1 |
|
24.05.2019 |
17:30 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
23.05.2019 |
19:30 |
9. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
18.05.2019 |
10:30 |
9. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
0:3 |
Comments
|
11.05.2019 |
11:00 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
0:3 |
|
27.04.2019 |
13:30 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
27.04.2019 |
13:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
25.04.2019 |
18:00 |
8. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:2 |
Comments
|
23.04.2019 |
20:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
15.04.2019 |
19:30 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
1:3 |
Comments
|
30.03.2019 |
19:30 |
9. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
3:0 |
|
30.03.2019 |
18:00 |
9. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.03.2019 |
20:15 |
9. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
25.03.2019 |
19:30 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
04.03.2019 |
00:10 |
10. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
S:S |
|
17.02.2019 |
11:00 |
10. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
3:1 |
|
15.02.2019 |
18:30 |
10. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
10.02.2019 |
14:00 |
10. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
3:0 |
Comments
|
29.01.2019 |
19:30 |
8. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
29.01.2019 |
09:26 |
8. |
Rozzlobené žárovky
(L. Wdowyczynová,
M. Wdowyczyn)
|
|
S:3 |
Comments
|
17.01.2019 |
20:00 |
8. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
12.01.2019 |
15:00 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
0:3 |
|
31.12.2018 |
17:02 |
10. |
KaVe
(V. Snajdrova,
K. Kunková)
|
|
3:S |
Comments
|
31.12.2018 |
17:01 |
10. |
Avangers
(L. Kučerová,
E. Klein)
|
|
3:S |
Comments
|
31.12.2018 |
17:00 |
10. |
Konečná zpráva
(K. Vrtek,
T. Hřeben)
|
|
3:S |
Comments
|
03.12.2018 |
00:10 |
9. |
Konečná zpráva
(K. Vrtek,
T. Hřeben)
|
|
S:S |
|
03.12.2018 |
00:10 |
9. |
Avangers
(L. Kučerová,
E. Klein)
|
|
S:S |
|
15.11.2018 |
19:30 |
9. |
2LP
(L. Švec,
J. Melen)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
13.11.2018 |
20:00 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
3:2 |
|
31.10.2018 |
15:10 |
10. |
KaVe
(V. Snajdrova,
K. Kunková)
|
|
3:S |
Comments
|
29.10.2018 |
18:00 |
10. |
Konečná zpráva
(K. Vrtek,
T. Hřeben)
|
|
0:3 |
|
26.10.2018 |
17:00 |
10. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
15.10.2018 |
17:33 |
10. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
3:S |
Comments
|
28.09.2018 |
20:02 |
7. |
RB Team
(M. Moravec,
O. Zajíc)
|
|
3:S |
Comments
|
28.09.2018 |
11:57 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
S:S |
Comments
|
21.09.2018 |
18:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.09.2018 |
08:27 |
7. |
Erka
(O. Mika,
Z. Schlibener)
|
|
3:S |
Comments
|
29.08.2018 |
17:00 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
29.08.2018 |
17:00 |
8. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
25.08.2018 |
17:00 |
8. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
21.08.2018 |
19:30 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
02.08.2018 |
19:00 |
7. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
18.07.2018 |
19:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
18.07.2018 |
18:30 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
18.07.2018 |
18:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
26.06.2018 |
19:00 |
7. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
19.06.2018 |
18:00 |
7. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
09.06.2018 |
15:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sport Troja |
0:3 |
|
04.06.2018 |
09:42 |
8. |
GAME OVER
(J. Znášik,
L. Herzigova)
|
|
S:S |
|
04.06.2018 |
09:42 |
8. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
S:S |
|
26.05.2018 |
16:00 |
8. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
|
3:S |
|
25.05.2018 |
17:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
17.05.2018 |
20:00 |
8. |
Jemná ručka
(M. Česák,
L. Nováková)
|
Sport Troja |
1:3 |
Comments
|
18.03.2018 |
18:30 |
7. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
28.02.2018 |
20:00 |
8. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
25.02.2018 |
19:00 |
8. |
Hp
(P. Hradsky,
H. Tomečková)
|
|
3:0 |
Comments
|
25.02.2018 |
18:00 |
8. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
|
3:0 |
Comments
|
18.02.2018 |
17:30 |
8. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Sport Troja |
3:2 |
Comments
|
18.02.2018 |
17:30 |
8. |
Jelenskej válec
(M. B,
J. Žďárský)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
23.01.2018 |
20:00 |
7. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
21.01.2018 |
19:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.01.2018 |
14:00 |
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
|
0:3 |
|
06.01.2018 |
13:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sport Troja |
3:1 |
Comments
|
28.12.2017 |
17:00 |
8. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
05.12.2017 |
20:30 |
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
03.12.2017 |
16:00 |
8. |
Hp
(P. Hradsky,
H. Tomečková)
|
|
3:0 |
Comments
|
27.11.2017 |
19:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
S:3 |
|
17.11.2017 |
14:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sport Troja |
2:3 |
Comments
|
05.11.2017 |
12:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
05.11.2017 |
12:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
24.10.2017 |
18:00 |
7. |
Holky z Pankráce
(M. Bezuchová,
L. Vystrčilová)
|
|
3:1 |
Comments
|
20.10.2017 |
18:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
1:3 |
|
20.10.2017 |
18:00 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
|
3:2 |
|
28.09.2017 |
09:30 |
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
|
3:2 |
|
07.09.2017 |
18:30 |
7. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
23.07.2017 |
20:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
3:1 |
Comments
|
23.07.2017 |
19:00 |
7. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
|
3:2 |
|
16.07.2017 |
18:00 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.07.2017 |
19:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
25.06.2017 |
17:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
|
2:3 |
|
25.06.2017 |
16:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:2 |
|
10.06.2017 |
19:30 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
06.06.2017 |
19:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
16.05.2017 |
20:00 |
6. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
16.05.2017 |
19:00 |
6. |
Effectivity
(P. Trojánek,
O. Kubera)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
12.05.2017 |
19:30 |
6. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
02.05.2017 |
10:56 |
6. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
|
S:S |
|
29.04.2017 |
19:00 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.04.2017 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
08.04.2017 |
14:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
08.04.2017 |
13:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
01.03.2017 |
15:40 |
6. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
|
S:S |
|
23.02.2017 |
19:00 |
6. |
Effectivity
(P. Trojánek,
O. Kubera)
|
|
3:1 |
Comments
|
04.02.2017 |
10:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
23.01.2017 |
17:30 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
3:1 |
|
12.01.2017 |
18:00 |
7. |
DETOX
(J. Macháček,
M. Doksanská)
|
|
3:0 |
|
08.01.2017 |
15:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
Z. Drobiš)
|
|
3:0 |
|
07.01.2017 |
10:00 |
7. |
Zuluk
(Z. Melicharová,
L. Melichar)
|
|
2:3 |
|
03.01.2017 |
12:27 |
7. |
Moon
(M. Půhoná,
O. Hyneš)
|
|
S:S |
|
03.01.2017 |
12:27 |
7. |
Fosilky
(Z. Macurová,
B. Reichova)
|
|
S:S |
|
20.12.2016 |
21:00 |
7. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
|
0:3 |
Comments
|
16.12.2016 |
19:00 |
7. |
Bad warriors
(T. Molek,
M. Launerová)
|
|
3:0 |
Comments
|
29.11.2016 |
17:30 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
3:0 |
Comments
|
20.11.2016 |
17:30 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
|
3:0 |
|
15.11.2016 |
21:00 |
7. |
Bad warriors
(T. Molek,
M. Launerová)
|
|
3:2 |
Comments
|
15.11.2016 |
19:00 |
7. |
Moťáři
(P. Moťka,
S. Moťková)
|
|
3:1 |
Comments
|
13.11.2016 |
18:00 |
7. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
31.10.2016 |
22:00 |
7. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
31.10.2016 |
21:00 |
7. |
DETOX
(J. Macháček,
M. Doksanská)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
30.10.2016 |
15:00 |
7. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
|
3:0 |
Comments
|
11.10.2016 |
19:30 |
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
|
|
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
6. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
6. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
8. |
#vinohrady
(D. Kratochvíl,
R. Hrubá)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
H
(P. Hulík,
V. Hulíková)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
8. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Badaboum
(L. Janovcová,
Z. Šamajová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Žižkoff crew
(J. Kalhous,
P. Füllsacková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Žižkoff crew
(J. Kalhous,
P. Füllsacková)
|
|
3:S |
|