Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
02.06.2024 |
14:06 |
2. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:S |
Comments
|
18.05.2024 |
09:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.05.2024 |
18:00 |
2. |
ShuttleMasters
(N. Csutorová,
M. Beránek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
14.05.2024 |
17:00 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
16.04.2024 |
20:30 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
16.04.2024 |
19:30 |
3. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
08.04.2024 |
17:00 |
3. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
06.04.2024 |
15:00 |
3. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
24.03.2024 |
19:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.03.2024 |
18:00 |
4. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
12.03.2024 |
18:00 |
4. |
TomPet
(P. Svrcek,
T. Svrcek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
11.03.2024 |
17:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
28.02.2024 |
07:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
13.02.2024 |
19:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
13.02.2024 |
18:00 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
06.02.2024 |
17:00 |
3. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
26.09.2023 |
11:12 |
2. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
|
S:3 |
Comments
|
21.09.2023 |
13:37 |
2. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
|
S:3 |
Comments
|
14.09.2023 |
13:05 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
|
3:S |
Comments
|
05.09.2023 |
18:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
31.08.2023 |
13:32 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Comments
|
22.08.2023 |
18:00 |
3. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
08.08.2023 |
17:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
07.08.2023 |
19:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
28.06.2023 |
21:44 |
3. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
|
1:3 |
|
27.06.2023 |
22:40 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Comments
|
27.06.2023 |
18:00 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
13.06.2023 |
18:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
30.05.2023 |
18:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.05.2023 |
19:00 |
3. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
09.05.2023 |
18:00 |
3. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
08.05.2023 |
19:00 |
3. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
23.04.2023 |
19:00 |
4. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
16.04.2023 |
19:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
16.04.2023 |
18:00 |
4. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
06.04.2023 |
17:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.03.2023 |
18:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
24.03.2023 |
16:00 |
4. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
13.03.2023 |
17:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
10.03.2023 |
17:00 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
28.02.2023 |
18:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
27.02.2023 |
21:55 |
5. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
|
3:S |
Comments
|
27.02.2023 |
19:00 |
5. |
TME racing
(D. Jůda,
T. Svoboda)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
13.02.2023 |
17:00 |
5. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
31.01.2023 |
10:18 |
4. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.01.2023 |
18:24 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
|
S:3 |
Comments
|
17.01.2023 |
17:00 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
10.01.2023 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
12.12.2022 |
19:00 |
4. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
11.12.2022 |
13:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
06.12.2022 |
21:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
04.12.2022 |
17:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|