Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
03.10.2020 |
09:00 |
5. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
23.09.2020 |
19:00 |
5. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
16.09.2020 |
19:00 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.09.2020 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
|
07.09.2020 |
00:10 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
3:1 |
|
01.09.2020 |
20:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.08.2020 |
19:30 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.08.2020 |
20:30 |
4. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
09.08.2020 |
23:02 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
06.08.2020 |
20:00 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.07.2020 |
17:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
29.07.2020 |
20:30 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
11.07.2020 |
09:30 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.06.2020 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.06.2020 |
19:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.06.2020 |
16:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.06.2020 |
10:00 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
12.06.2020 |
21:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
07.06.2020 |
19:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
05.06.2020 |
17:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
5. |
Chakko
(A. Sharma,
K. Vasudev)
|
|
S:S |
|
13.05.2020 |
17:59 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.03.2020 |
16:03 |
6. |
Marná snaha
(P. Netolický,
A. Koubková)
|
|
3:S |
Comments
|
18.02.2020 |
19:47 |
6. |
DePa
(D. Trojek,
J. Sládek)
|
|
3:S |
Comments
|
18.02.2020 |
19:34 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
3:S |
Comments
|
15.02.2020 |
17:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
23.01.2020 |
18:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.01.2020 |
20:30 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.01.2020 |
20:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
07.01.2020 |
20:00 |
4. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
31.12.2019 |
08:38 |
4. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
Comments
|
15.12.2019 |
17:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
11.12.2019 |
20:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.12.2019 |
20:00 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
01.12.2019 |
18:01 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Comments
|
27.11.2019 |
21:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
15.11.2019 |
21:00 |
5. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
06.11.2019 |
20:30 |
5. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.10.2019 |
20:30 |
5. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
24.10.2019 |
09:42 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
Comments
|
18.10.2019 |
21:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
10.10.2019 |
21:00 |
5. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
26.09.2019 |
20:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
19.09.2019 |
05:43 |
4. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
|
3:S |
Comments
|
05.09.2019 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
04.09.2019 |
19:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
28.08.2019 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.08.2019 |
20:00 |
4. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
14.08.2019 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.08.2019 |
20:00 |
4. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.07.2019 |
21:00 |
4. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.07.2019 |
14:48 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
3:S |
Comments
|
16.07.2019 |
20:30 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.07.2019 |
12:05 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Comments
|
19.06.2019 |
20:30 |
5. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.06.2019 |
12:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
12.06.2019 |
20:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
11.06.2019 |
17:00 |
5. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
26.05.2019 |
17:00 |
6. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.05.2019 |
17:09 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
23.05.2019 |
20:00 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
07.05.2019 |
20:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
30.04.2019 |
20:30 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
23.04.2019 |
21:00 |
6. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
23.04.2019 |
20:00 |
6. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
17.04.2019 |
21:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.03.2019 |
17:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.03.2019 |
20:30 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
21.03.2019 |
19:30 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
10.03.2019 |
13:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
28.02.2019 |
19:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
28.02.2019 |
18:51 |
6. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
3:S |
Comments
|
11.02.2019 |
20:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
07.02.2019 |
20:00 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.01.2019 |
20:00 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.01.2019 |
19:00 |
6. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.01.2019 |
19:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
06.01.2019 |
10:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|