Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
26.03.2019 |
20:30 |
4. |
Nejhoršáci
(P. Jiroušková,
J. Pribyl)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
20.03.2019 |
21:00 |
4. |
Přistěhovalci
(T. Čermák,
K. Melová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
18.03.2019 |
20:30 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
|
3:1 |
|
15.03.2019 |
19:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
1:3 |
|
28.02.2019 |
17:00 |
4. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
25.02.2019 |
18:00 |
4. |
Atmosférická depozice
(M. Hiřman,
M. Lebedová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.02.2019 |
17:00 |
4. |
Ištar
(V. Marinyuk,
V. Kovpashko)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
20.02.2019 |
21:00 |
4. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
30.01.2019 |
17:00 |
4. |
FiTeČek
(F. Maček,
T. Kořánová)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
29.01.2019 |
22:00 |
4. |
Jakočky
(M. Malá,
D. Dohnal)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
20.01.2019 |
18:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
0:3 |
|
16.01.2019 |
21:00 |
4. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
01.01.2019 |
14:52 |
4. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
Comments
|
27.12.2018 |
08:30 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Comments
|
23.12.2018 |
15:00 |
4. |
Kanárci
(E. Šumová,
J. Kotáb)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
05.12.2018 |
21:00 |
4. |
Miloušové
(R. Čada,
P. Zdrahalova)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
26.11.2018 |
19:30 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
21.11.2018 |
21:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
18.11.2018 |
20:00 |
4. |
phoebe a phoebo
(I. Jesenská,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
14.11.2018 |
21:00 |
4. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
01.11.2018 |
00:10 |
4. |
Klasa holka a čupr kluk
(N. Zbyňková,
S. Zbyněk)
|
|
1:3 |
|
17.10.2018 |
21:00 |
4. |
Pejsek a Kočička
(A. Poloch,
T. Niedermaierová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
14.10.2018 |
12:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Comments
|
10.10.2018 |
21:00 |
4. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
19.09.2018 |
17:45 |
3. |
Samice s ambicí
(Z. Plesnik,
K. Vondráková)
|
|
0:3 |
Comments
|
18.09.2018 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
0:3 |
|
05.09.2018 |
21:00 |
3. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
05.09.2018 |
19:30 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
30.08.2018 |
17:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
|
3:S |
Comments
|
29.08.2018 |
18:00 |
3. |
Borůvky a machři
(M. Kulich,
J. Linková)
|
|
2:3 |
|
15.08.2018 |
21:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
12.08.2018 |
20:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.08.2018 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
25.07.2018 |
21:30 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
25.07.2018 |
20:30 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
20.07.2018 |
17:00 |
3. |
Pískovci
(P. Plašil,
Z. Španihelová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
22.06.2018 |
08:00 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
21.06.2018 |
21:00 |
3. |
Drahomír & Drahomila
(J. Beneš,
P. Benešová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
20.06.2018 |
21:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
20.06.2018 |
20:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
01.06.2018 |
16:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.05.2018 |
21:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
23.05.2018 |
21:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
16.05.2018 |
21:00 |
3. |
PatAMat
(K. Jireš,
I. Šušanská)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
09.05.2018 |
21:00 |
3. |
Hmmm
(Z. Hlinkova,
P. Pelykán)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Comments
|
18.04.2018 |
21:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
11.04.2018 |
21:00 |
3. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
04.04.2018 |
22:00 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
04.04.2018 |
21:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Comments
|
26.03.2018 |
08:00 |
3. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
3:S |
|
18.03.2018 |
19:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
12.03.2018 |
20:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
07.03.2018 |
21:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
28.02.2018 |
18:00 |
3. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
26.02.2018 |
13:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
14.02.2018 |
21:00 |
3. |
Šašci
(M. Blahová,
V. Starý)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
24.01.2018 |
21:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
17.01.2018 |
21:00 |
3. |
Chrousti
(P. Chroustovský,
K. Cihlářová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
10.01.2018 |
21:00 |
3. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
28.12.2017 |
20:30 |
2. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
27.12.2017 |
19:30 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
12.12.2017 |
22:00 |
2. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
06.12.2017 |
21:00 |
2. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
29.11.2017 |
21:00 |
3. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
22.11.2017 |
21:00 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
14.11.2017 |
21:30 |
3. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
08.11.2017 |
21:00 |
3. |
Ondra ti poradí
(S. Hnyková,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
29.10.2017 |
16:00 |
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.10.2017 |
14:30 |
3. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
25.10.2017 |
21:00 |
3. |
OF tým
(H. Skalská,
M. Svoboda)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Comments
|
11.10.2017 |
21:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
21.09.2017 |
20:00 |
4. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
DOMYNO |
1:3 |
Comments
|
21.09.2017 |
20:00 |
4. |
Náhra na cool
(M. Petrásková,
V. Kantor)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
20.09.2017 |
18:00 |
4. |
Jacob Daniels
(J. Šotola,
D. Fridova)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
13.09.2017 |
21:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Comments
|
13.09.2017 |
20:00 |
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
30.08.2017 |
21:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
29.08.2017 |
18:30 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
3:1 |
|
27.08.2017 |
21:00 |
4. |
Míšánci
(E. Fialová,
J. Šálek)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Comments
|
17.08.2017 |
17:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
16.08.2017 |
21:00 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
26.07.2017 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
3:2 |
|
26.07.2017 |
19:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
1:3 |
|
20.07.2017 |
18:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
2:3 |
|
20.07.2017 |
17:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
0:3 |
Comments
|
18.06.2017 |
19:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
15.06.2017 |
21:00 |
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
Comments
|
14.06.2017 |
18:30 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
|
3:0 |
Comments
|
13.06.2017 |
18:30 |
4. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
|
3:1 |
Comments
|
12.02.2017 |
18:30 |
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
09.02.2017 |
20:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
21.01.2017 |
11:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.01.2017 |
21:00 |
6. |
Zamotané klubíčko
(M. Kubíček,
M. Kubíček)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
19.01.2017 |
20:00 |
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
08.01.2017 |
10:00 |
6. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
27.12.2016 |
18:00 |
7. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Comments
|
04.12.2016 |
20:00 |
7. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
|
|
3. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Spachtoši
(A. Valentová,
J. Maščenik)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
ZVojtíci
(V. Kantor,
R. Moulíková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Beach Stars
(M. Jenšík,
D. Dvořáková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
|
3:S |
|