Loading…

Badmintonový turnaj Praha - 2023 - Duben - ČTYŘHRY

Badmintonový turnaj Praha - 2023 - Duben - ČTYŘHRY
19. April 2023
Kdo může ten hraje!

Dubnový turnaj se udál v slunečném nádechu jara. 20 párů přesto nedalo přednost venkovním aktivitám a vzali rakety s vidinou ukořistění vítězství v turnaji Vaší Ligy.

Ne každému se to může povést, konkrétně jen dvěma párům.

V začátečnících a mírně pokročilých to byl tým Jahůdek, které se dostaly na první místo úplně poprvé ale nutno říci, že zaslouženě. Ve finále jim vzdoroval tým BBQ, který možná pomýšlel ještě výše ale nakonec si z 2. místa bude pravděpodobně také spokojenost. Třetí flek si odnesli tentokrát Darebáci, kteří rozšířili tak svou kolekci medailí o další kousek.


V pokročilých měl turnaj již celkem obvyklého vítěze. Ve finále se radoval tým Bohemian Rhapsody, který udolal v posledním zápase o prvenství Mistry. Na bedně se ještě zvládli vklínit Trsemon a David.

Nutno říct, že finálová čtyřka byla velmi vyrovnaná a především v obou semifinále se sehrály opravdu vyrovnané bitvy.

Musím se omluvit, za naposkytnutí aktuálních fotek z turnaje, ve víru večerní zábavy jsem poslal svůj mobil i s fotkami do věčných lovišť. Příště si fotky pošlu dřív než někam půjdu. :)

Na konec chci ještě poděkovat všem hráčům za účast. Kdyby se někdo chtěl opět zastavit a strávit krásné nedělní odpoledne s badmintonem, další turnaj bude 21.5. od 13:00. :)Discuss the article

Please sign in to post your comments . Do not have an account on website? Sign up now!