Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
22.02.2023 |
18:00 |
2. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
13.02.2023 |
11:00 |
2. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
12.02.2023 |
17:00 |
2. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
10.02.2023 |
11:00 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
30.01.2023 |
22:00 |
3. |
Kvido Lotrek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
19.01.2023 |
18:00 |
3. |
Jakub Chytrý
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
09.01.2023 |
20:00 |
3. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
06.01.2023 |
18:00 |
3. |
Robert Chumchal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
29.12.2022 |
16:00 |
2. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
21.12.2022 |
22:00 |
2. |
Patrik Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
17.12.2022 |
10:00 |
2. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
09.12.2022 |
17:00 |
2. |
Tomáš Koukol
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
24.11.2022 |
19:00 |
3. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
17.11.2022 |
19:00 |
3. |
Ivo Fiala
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
06.11.2022 |
17:00 |
3. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
04.11.2022 |
21:00 |
3. |
Kvido Lotrek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
23.10.2022 |
09:00 |
4. |
Petr Běhal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
22.10.2022 |
12:00 |
4. |
Marta Ondrušáková
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
22.10.2022 |
12:00 |
4. |
Nikol Pastorková
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
10.10.2022 |
19:00 |
4. |
Roman Krátký
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
08.10.2022 |
13:00 |
4. |
Adam Štencl
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
26.09.2022 |
18:00 |
2. |
Petr Doležal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
23.09.2022 |
17:00 |
2. |
Roman Krátký
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
19.09.2022 |
18:30 |
2. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
08.09.2022 |
11:00 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
16.05.2022 |
18:32 |
2. |
Lukáš Kožela
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.05.2022 |
17:30 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
08.05.2022 |
21:00 |
2. |
Jan Bystroň
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
05.05.2022 |
21:00 |
2. |
Antonín Poupera
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
23.04.2022 |
16:00 |
3. |
Michal Blokša
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
16.04.2022 |
09:00 |
3. |
Robert Chumchal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
15.04.2022 |
13:30 |
3. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
10.04.2022 |
10:00 |
3. |
Antonín Poupera
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
02.10.2021 |
10:00 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
19.09.2021 |
10:00 |
2. |
Jiří Petřek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
12.09.2021 |
10:00 |
2. |
Jan Jelínek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
07.09.2021 |
18:00 |
2. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
31.08.2021 |
18:00 |
2. |
Petr Bartoněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
28.08.2021 |
16:00 |
2. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
26.08.2021 |
16:00 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
17.08.2021 |
18:00 |
2. |
Jiří Kráčmar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
26.07.2021 |
16:00 |
2. |
Jan Jelínek
|
|
3:2 |
|
18.07.2021 |
15:00 |
2. |
Antonín Poupera
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
09.07.2021 |
18:30 |
2. |
Štěpán Grygárek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
06.07.2021 |
09:00 |
2. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
29.06.2021 |
18:00 |
2. |
Jan Jelínek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
22.06.2021 |
18:00 |
2. |
Petr Bartoněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
14.06.2021 |
22:00 |
2. |
David Vaněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
13.06.2021 |
08:00 |
2. |
Eduard Zacha
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
11.06.2021 |
09:00 |
2. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
04.10.2020 |
09:40 |
2. |
David Vaněk
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.09.2020 |
18:00 |
2. |
Petr Bartoněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
15.09.2020 |
20:00 |
2. |
Zdeněk Nejedlý
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
15.09.2020 |
18:00 |
2. |
Libor Mžik
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
31.08.2020 |
17:00 |
3. |
Marta Ondrušáková
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
27.08.2020 |
18:00 |
3. |
Petr Bartoněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
25.08.2020 |
18:00 |
3. |
Jan Jelínek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
22.08.2020 |
10:00 |
3. |
Robert Chumchal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
16.08.2020 |
01:01 |
3. |
Antonín Poupera
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.08.2020 |
19:00 |
2. |
David Vaněk
|
|
0:3 |
|
04.08.2020 |
18:00 |
2. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
28.07.2020 |
15:00 |
2. |
Petr Bartoněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
21.07.2020 |
18:30 |
2. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
08.07.2020 |
08:30 |
3. |
Jaroslav Burget
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
06.07.2020 |
09:00 |
3. |
Petr Bartoněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:2 |
|
30.06.2020 |
17:00 |
3. |
Jindřich Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
20.06.2020 |
11:00 |
3. |
Marta Ondrušáková
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
3. |
Rostislav Kneisl
|
|
3:S |
|
10.06.2020 |
17:00 |
3. |
Tomáš Pečiva
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
1:3 |
|
01.06.2020 |
17:00 |
3. |
Eduard Zacha
|
Badminton Milo |
1:3 |
|
29.05.2020 |
19:00 |
3. |
Michal Dohnal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
20.05.2020 |
09:26 |
4. |
Marta Ondrušáková
|
|
3:S |
Komentáře
|
08.05.2020 |
08:30 |
4. |
Jindřich Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
05.05.2020 |
18:00 |
4. |
Jan Jelínek
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
08.03.2020 |
11:00 |
4. |
Robert Chumchal
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
24.02.2020 |
15:00 |
4. |
Petr Bartoněk
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
19.02.2020 |
18:00 |
4. |
Jiří Černoch
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
2:3 |
|
16.02.2020 |
17:00 |
4. |
Adam Petr
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:1 |
|
14.02.2020 |
16:00 |
4. |
Filip Hajdu
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
28.01.2020 |
14:21 |
3. |
Petr Běhal
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.01.2020 |
10:00 |
3. |
Lukáš Kožela
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
20.01.2020 |
17:00 |
3. |
Tomáš Brumar
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
16.01.2020 |
20:00 |
3. |
Přemysl Jaroš
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
0:3 |
|
28.12.2019 |
17:00 |
4. |
Jindřich Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
28.12.2019 |
10:00 |
4. |
D A
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
19.12.2019 |
16:00 |
4. |
Martin Kučera
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
17.12.2019 |
16:00 |
4. |
Tomáš Kalamár
|
Badminton Milo |
3:0 |
|
22.11.2019 |
16:00 |
5. |
Zdenek Kopriva
|
Badminton Milo |
3:1 |
|
15.11.2019 |
16:00 |
5. |
Jindřich Huňka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
Komentáře
|
11.11.2019 |
18:00 |
5. |
Tomáš Veverka
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|
06.11.2019 |
20:00 |
5. |
Otakar Směták
|
OMEGA centrum sportu a zdraví |
3:0 |
|