Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
05.10.2020 |
00:10 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
|
23.09.2020 |
19:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
17.09.2020 |
19:00 |
5. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
11.09.2020 |
18:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.09.2020 |
00:10 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
|
1:3 |
|
06.09.2020 |
17:00 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
03.09.2020 |
19:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.08.2020 |
18:30 |
4. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
28.07.2020 |
16:55 |
4. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.07.2020 |
19:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
22.07.2020 |
19:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
15.07.2020 |
18:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
09.07.2020 |
19:00 |
4. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
28.06.2020 |
19:00 |
4. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
27.06.2020 |
18:00 |
4. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
20.06.2020 |
16:00 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
2:3 |
|
05.06.2020 |
19:00 |
5. |
Makida
(D. Loukota,
M. Hanzlickova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
28.05.2020 |
17:00 |
5. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.05.2020 |
18:00 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
24.05.2020 |
19:00 |
5. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
13.05.2020 |
18:00 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
P. Vojtěchovský)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
12.05.2020 |
18:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.05.2020 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
08.05.2020 |
17:00 |
4. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
|
0:3 |
|
26.02.2020 |
19:25 |
5. |
Jeremi B
(D. Krejčík,
J. Bušek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.02.2020 |
18:00 |
5. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
08.02.2020 |
17:00 |
5. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
06.02.2020 |
20:00 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
28.01.2020 |
18:00 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:2 |
|
26.01.2020 |
18:00 |
6. |
ICMS
(D. Sviták,
P. Benda)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
23.01.2020 |
19:00 |
6. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
12.01.2020 |
18:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
16.12.2019 |
18:00 |
5. |
Multipla
(F. Skřivánek,
J. Čaputa)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
16.12.2019 |
14:37 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
|
S:S |
Komentáře
|
15.12.2019 |
18:00 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
05.12.2019 |
19:00 |
5. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.11.2019 |
18:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
17.11.2019 |
17:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.11.2019 |
18:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
08.11.2019 |
19:00 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
01.11.2019 |
08:15 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
0:3 |
|
31.10.2019 |
19:00 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
24.10.2019 |
17:30 |
4. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
09.10.2019 |
19:30 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
15.09.2019 |
11:10 |
4. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.09.2019 |
19:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.09.2019 |
20:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
05.09.2019 |
19:00 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
18.08.2019 |
19:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
14.08.2019 |
19:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
12.08.2019 |
19:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
07.08.2019 |
19:00 |
4. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.07.2019 |
19:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
18.07.2019 |
14:49 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.07.2019 |
19:00 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
12.07.2019 |
18:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
29.06.2019 |
10:52 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:S |
Komentáře
|
25.06.2019 |
19:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
24.06.2019 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.06.2019 |
18:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
27.05.2019 |
17:00 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
16.05.2019 |
18:30 |
4. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.05.2019 |
19:00 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
05.05.2019 |
18:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
23.04.2019 |
18:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
08.04.2019 |
19:00 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:1 |
|
05.04.2019 |
18:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
04.04.2019 |
18:00 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
20.03.2019 |
19:30 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
19.03.2019 |
18:30 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
10.03.2019 |
13:00 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
07.03.2019 |
20:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
02.03.2019 |
18:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.03.2019 |
17:00 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
23.02.2019 |
16:00 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
21.02.2019 |
17:00 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
|
0:3 |
|
24.01.2019 |
17:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.01.2019 |
19:11 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.01.2019 |
20:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.01.2019 |
19:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
18.12.2018 |
18:00 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
16.12.2018 |
18:00 |
4. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
12.12.2018 |
19:30 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
11.12.2018 |
18:00 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
30.11.2018 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
28.11.2018 |
19:30 |
6. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
27.11.2018 |
18:00 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
21.11.2018 |
20:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
24.10.2018 |
20:00 |
5. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
16.10.2018 |
18:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
07.10.2018 |
17:00 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
06.10.2018 |
19:00 |
5. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
30.09.2018 |
20:00 |
3. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
16.09.2018 |
19:30 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
06.09.2018 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
05.09.2018 |
19:30 |
3. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
01.09.2018 |
17:00 |
4. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:S |
Komentáře
|
30.08.2018 |
17:00 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
15.08.2018 |
19:30 |
4. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
12.08.2018 |
18:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
05.08.2018 |
19:00 |
5. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
30.07.2018 |
20:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
27.07.2018 |
18:00 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
16.07.2018 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
27.06.2018 |
19:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
21.06.2018 |
19:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
20.06.2018 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
13.06.2018 |
21:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
23.04.2018 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
1:3 |
|
22.04.2018 |
20:00 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.04.2018 |
18:00 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
05.04.2018 |
19:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
28.03.2018 |
19:30 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
21.03.2018 |
19:30 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.03.2018 |
19:30 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
09.03.2018 |
18:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
26.02.2018 |
18:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
25.02.2018 |
16:00 |
5. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
21.02.2018 |
20:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
04.02.2018 |
11:00 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
17.01.2018 |
19:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
11.01.2018 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.01.2018 |
19:30 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
04.01.2018 |
19:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
16.12.2017 |
16:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:S |
|
13.12.2017 |
20:00 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
10.12.2017 |
17:30 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.11.2017 |
20:00 |
4. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
|
0:3 |
|
15.11.2017 |
19:30 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
26.10.2017 |
19:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
11.10.2017 |
20:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
08.10.2017 |
17:00 |
5. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.09.2017 |
20:00 |
4. |
Two Towers
(Z. Schlibener,
L. Hoch)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
08.09.2017 |
19:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
06.09.2017 |
19:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
04.09.2017 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
14.08.2017 |
19:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.08.2017 |
18:00 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.08.2017 |
19:00 |
3. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
20.07.2017 |
19:00 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
17.07.2017 |
19:30 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
13.07.2017 |
19:00 |
4. |
Bauďáci
(L. Klímová,
F. Nemčok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
13.07.2017 |
19:00 |
4. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
22.06.2017 |
19:00 |
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
18.06.2017 |
19:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
08.06.2017 |
19:00 |
5. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
25.05.2017 |
19:30 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
18.05.2017 |
18:00 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
17.05.2017 |
19:30 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
12.05.2017 |
18:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
27.04.2017 |
19:00 |
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
21.04.2017 |
18:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
20.04.2017 |
19:00 |
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
12.04.2017 |
19:30 |
5. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
30.03.2017 |
19:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
26.03.2017 |
18:00 |
6. |
Bauďáci
(L. Klímová,
F. Nemčok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
23.03.2017 |
19:00 |
6. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
15.03.2017 |
19:30 |
6. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
26.02.2017 |
18:00 |
5. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
|
0:3 |
|
23.02.2017 |
19:30 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.02.2017 |
19:00 |
5. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
15.02.2017 |
20:00 |
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.01.2017 |
18:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
25.01.2017 |
20:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.01.2017 |
17:00 |
4. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
08.01.2017 |
17:00 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.12.2016 |
19:00 |
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
11.12.2016 |
16:00 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
|
3:2 |
|
11.12.2016 |
16:00 |
5. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
|
0:3 |
|
09.12.2016 |
18:00 |
5. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
17.11.2016 |
19:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
16.11.2016 |
19:30 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
13.11.2016 |
19:00 |
5. |
Kika & Mino
(M. Kurilla,
K. Bačová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
10.11.2016 |
19:00 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
24.10.2016 |
20:00 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
16.10.2016 |
18:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
14.10.2016 |
20:30 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.10.2016 |
19:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
29.09.2016 |
20:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
25.09.2016 |
16:00 |
4. |
J&M
(J. Řehák,
M. Řehaková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
23.09.2016 |
19:00 |
4. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.09.2016 |
20:00 |
4. |
Demapek
(P. Kozák,
D. Maršálová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
15.09.2016 |
19:00 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
29.08.2016 |
19:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
24.08.2016 |
19:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
22.08.2016 |
19:00 |
4. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
29.07.2016 |
10:29 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
|
2:3 |
|
14.07.2016 |
19:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
10.07.2016 |
16:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
08.07.2016 |
20:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
20.06.2016 |
18:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
17.06.2016 |
19:00 |
4. |
Bojová šiška
(L. Johanovská,
L. Lánský)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
16.06.2016 |
20:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
12.06.2016 |
14:30 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
19.05.2016 |
20:30 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
18.05.2016 |
19:00 |
4. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
15.05.2016 |
20:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
05.05.2016 |
20:30 |
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.04.2016 |
18:00 |
4. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
14.04.2016 |
19:30 |
4. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
07.04.2016 |
20:30 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
03.04.2016 |
19:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
24.03.2016 |
20:00 |
3. |
SABAT Slaný
(J. Matějovský,
O. Vlasany)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
17.03.2016 |
19:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.03.2016 |
16:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
09.03.2016 |
21:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
27.02.2016 |
16:30 |
4. |
Potkali se u Havrana
(H. Honek,
P. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
12.02.2016 |
19:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
10.02.2016 |
19:00 |
4. |
Brumíci
(R. Téglássy,
J. Téglássy)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
22.01.2016 |
18:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
21.01.2016 |
20:30 |
3. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
17.01.2016 |
18:00 |
3. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.01.2016 |
18:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
23.12.2015 |
18:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
06.12.2015 |
20:00 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
04.12.2015 |
18:30 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
11.11.2015 |
19:00 |
6. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
09.11.2015 |
19:00 |
6. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
06.11.2015 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
26.10.2015 |
20:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
22.10.2015 |
21:00 |
5. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
22.10.2015 |
21:00 |
5. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
16.10.2015 |
17:00 |
5. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
24.09.2015 |
20:00 |
4. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
11.09.2015 |
19:00 |
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
09.09.2015 |
22:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
06.09.2015 |
21:00 |
4. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
31.08.2015 |
19:00 |
5. |
Zuřivý lištičky
(Š. Romanová,
D. Řehák)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
27.08.2015 |
19:30 |
5. |
RETRO
(M. Jägerová,
V. Růžičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
04.08.2015 |
19:30 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
29.07.2015 |
20:00 |
4. |
Agel Team
(I. Pechová,
R. Klimek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
22.07.2015 |
21:00 |
4. |
RETRO
(M. Jägerová,
V. Růžičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
13.07.2015 |
18:30 |
4. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
10.07.2015 |
18:30 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.06.2015 |
19:00 |
4. |
Zuřivý lištičky
(Š. Romanová,
D. Řehák)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
21.06.2015 |
15:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
15.06.2015 |
19:00 |
4. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
12.06.2015 |
18:00 |
4. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
28.05.2015 |
20:00 |
5. |
Invalidovna Vršovice
(I. Zůbková,
P. D)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
21.05.2015 |
20:00 |
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
18.05.2015 |
20:00 |
5. |
Zuřivý lištičky
(Š. Romanová,
D. Řehák)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
13.05.2015 |
20:30 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
29.04.2015 |
20:00 |
6. |
Moon
(M. Půhoná,
O. Hyneš)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
20.04.2015 |
21:00 |
6. |
Malý Velký Tým
(V. Burian,
L. Dimitrov)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
16.04.2015 |
20:00 |
6. |
vlna
(V. Kuneš,
L. Janoutová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
09.04.2015 |
21:00 |
6. |
Houbaři z Prahy 6
(J. Chytil,
M. Krňák)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
28.03.2015 |
18:30 |
7. |
B.O.S
(P. Pampel,
P. Pampel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
26.03.2015 |
19:00 |
7. |
Buldogs
(L. Trávníček,
M. Holiš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
09.03.2015 |
20:00 |
7. |
to je fuk
(M. Hauzr,
R. Soukalová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
05.03.2015 |
20:00 |
7. |
Kočkolidi
(J. Vodička,
M. Hybrantová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
01.03.2015 |
15:00 |
6. |
Horní Dolní
(P. Olšanský,
M. Olšanská)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.02.2015 |
18:00 |
6. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
08.02.2015 |
20:00 |
6. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.01.2015 |
18:00 |
5. |
Toxinky
(H. Kratochvílová,
I. Dvořáková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
26.01.2015 |
21:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
24.01.2015 |
16:00 |
5. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
22.01.2015 |
21:00 |
5. |
Moon
(M. Půhoná,
O. Hyneš)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
04.01.2015 |
20:00 |
4. |
Puschkiboys
(J. Puškár,
J. Puškár)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
04.01.2015 |
19:00 |
4. |
Team Ajvík
(I. Černá,
V. Klapuch)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
02.01.2015 |
16:00 |
4. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
14.11.2014 |
18:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
13.11.2014 |
21:00 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
12.11.2014 |
20:00 |
3. |
Hodní rakeťáci
(M. Nyklová,
P. Nykl)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
09.11.2014 |
18:00 |
3. |
Název týmu
(P. Vykydal,
A. Endlicher)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
28.10.2014 |
18:00 |
4. |
Prospekti
(R. Téglássy,
L. Marková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
13.10.2014 |
18:00 |
4. |
Parodie mixu
(T. Klepal,
L. Svobodová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Pinkej To
(P. Hradecký,
T. Kopecký)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
ONI
(M. Hlavička,
E. Krutilová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Dvojitej nášup
(Z. Davidová,
R. Němeček)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
|
3:S |
|