Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
02.12.2019 |
00:10 |
1. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
S:S |
|
26.11.2019 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
26.11.2019 |
16:47 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
07.11.2019 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
31.10.2019 |
20:30 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sprint |
1:3 |
|
24.10.2019 |
20:00 |
1. |
Nitrančani
(M. Galko,
M. Celeng)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
16.10.2019 |
20:00 |
1. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
13.10.2019 |
19:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
27.05.2019 |
09:43 |
2. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.05.2019 |
20:00 |
2. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
1:3 |
|
19.05.2019 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
|
16.05.2019 |
17:00 |
2. |
Castrol
(B. Hrnčíř,
E. Hrnčířová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
21.04.2019 |
17:00 |
3. |
DuosBadmintos
(J. Mičánek,
T. Zhoř)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
17.04.2019 |
19:00 |
3. |
ALDA
(D. Luczewský,
A. Vosáhlo)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
10.04.2019 |
19:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
08.04.2019 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:2 |
|
26.03.2019 |
19:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
26.03.2019 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
22.03.2019 |
18:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
08.03.2019 |
18:00 |
2. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
03.03.2019 |
19:00 |
3. |
LeJa
(J. Benešová,
L. Křivánek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
22.02.2019 |
19:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
19.02.2019 |
21:00 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Sprint |
3:2 |
|
11.02.2019 |
21:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
30.01.2019 |
20:30 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
25.01.2019 |
17:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
21.01.2019 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
08.01.2019 |
20:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
22.12.2018 |
15:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
22.12.2018 |
10:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
16.12.2018 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:0 |
|
10.12.2018 |
18:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
26.11.2018 |
20:00 |
2. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
19.11.2018 |
21:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
19.11.2018 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
13.11.2018 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
25.10.2018 |
20:00 |
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sprint |
1:3 |
|
25.10.2018 |
13:59 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.10.2018 |
17:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
0:3 |
|
15.10.2018 |
20:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:2 |
|
25.05.2018 |
14:00 |
3. |
RZHR
(R. Zdechovan,
H. Radvánsky)
|
Sprint |
3:0 |
|
24.05.2018 |
20:00 |
3. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
21.05.2018 |
18:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
2:3 |
Komentáře
|
20.05.2018 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:2 |
|
27.04.2018 |
18:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Sprint |
3:0 |
|
18.04.2018 |
20:00 |
3. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
10.04.2018 |
21:00 |
3. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
27.03.2018 |
19:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
19.03.2018 |
13:00 |
2. |
Marta
(R. Kelčík,
R. Lamrich)
|
|
3:S |
|
17.03.2018 |
10:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Sprint |
3:2 |
Komentáře
|
09.03.2018 |
15:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
06.03.2018 |
19:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
Sprint |
0:3 |
|
18.02.2018 |
17:00 |
3. |
kohouti
(L. Doležal,
A. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
Komentáře
|
14.02.2018 |
20:00 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
13.02.2018 |
19:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:2 |
Komentáře
|
07.02.2018 |
20:00 |
3. |
Týna a Tom
(T. Novak,
K. Nováková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
24.01.2018 |
18:00 |
3. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
14.01.2018 |
18:00 |
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
3:1 |
|
11.01.2018 |
20:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Jehnice |
3:0 |
|
07.01.2018 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
18.12.2017 |
20:00 |
4. |
Alkapone
(A. Vosáhlo,
K. Polášková)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
17.12.2017 |
19:00 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:2 |
|
08.12.2017 |
14:30 |
4. |
ZILTOID
(V. Bartl,
T. Bartl)
|
Sprint |
3:0 |
|
26.11.2017 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
24.11.2017 |
15:30 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
2:3 |
|
16.11.2017 |
17:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
2:3 |
|
05.11.2017 |
18:00 |
3. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
20.10.2017 |
14:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
1:3 |
|
16.10.2017 |
19:00 |
3. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
15.10.2017 |
18:00 |
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Sprint |
1:3 |
Komentáře
|
09.10.2017 |
20:00 |
3. |
Tamto
(R. Procházka,
T. Hliva)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Komentáře
|
22.05.2017 |
19:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
Komentáře
|
14.05.2017 |
19:00 |
3. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
04.05.2017 |
19:00 |
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
Sprint |
0:3 |
|
22.04.2017 |
19:00 |
3. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Club Classic |
3:0 |
|
20.04.2017 |
20:00 |
3. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
fit4all centrum |
0:3 |
Komentáře
|
12.04.2017 |
19:00 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
06.04.2017 |
20:00 |
3. |
H2OO
(S. Hrdinová,
M. Hrazdíra)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
30.03.2017 |
20:00 |
4. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
Club Classic |
3:0 |
|
29.03.2017 |
20:00 |
4. |
Kupodivu
(J. Pilný,
P. Šašinka)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
20.03.2017 |
20:00 |
4. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:2 |
|
13.03.2017 |
19:00 |
4. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Badminton Líšeň |
3:2 |
|
27.02.2017 |
20:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Komentáře
|
06.02.2017 |
20:00 |
3. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Sprint |
3:2 |
|
05.02.2017 |
18:00 |
3. |
Happy team
(M. Hamzová,
Z. Bartlík)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
Komentáře
|
27.01.2017 |
19:30 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
18.01.2017 |
20:00 |
3. |
Masožravé žížaly
(D. Kučerová,
J. Konečný)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
08.01.2017 |
19:00 |
3. |
Umělci
(P. Kubový,
N. Kubová)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
06.01.2017 |
16:00 |
3. |
D&J
(J. Řepka,
D. Řepka)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
22.12.2016 |
20:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
19.12.2016 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:1 |
Komentáře
|
16.12.2016 |
14:30 |
3. |
Milos a Simon
(M. Vantuch,
Š. Vantuch)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
04.12.2016 |
18:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
25.11.2016 |
16:00 |
4. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Club Classic |
3:0 |
|
24.11.2016 |
17:00 |
4. |
Rošťáci
(J. F,
L. G)
|
Club Classic |
3:0 |
|
14.11.2016 |
19:30 |
4. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:0 |
|
13.11.2016 |
20:00 |
4. |
P (A) R
(P. Sekerková,
R. Kelčík)
|
Club Classic |
3:2 |
|
31.10.2016 |
20:00 |
5. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
0:3 |
Komentáře
|
24.10.2016 |
20:00 |
5. |
Ňuňata
(L. Svoboda,
Z. Roubcová)
|
Club Classic |
3:0 |
|
23.10.2016 |
18:00 |
5. |
Orion
(M. Nikrmajerová,
J. Nikrmajer)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
17.10.2016 |
20:00 |
5. |
Geoženy
(J. Kupčíková,
Z. Růžičková)
|
Club Classic |
3:0 |
|
14.10.2016 |
14:00 |
5. |
Goodec
(J. Kodeš,
O. Blecha)
|
Club Classic |
3:1 |
|
|
|
4. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Amici
(L. Paseková,
H. S)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Born2win
(M. Dóciová,
P. Marek)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|