Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
24.11.2022 |
15:07 |
6. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.11.2022 |
13:00 |
6. |
Moravačky
(J. Zuczková,
Š. Tylčeová)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:0 |
|
14.11.2022 |
20:00 |
6. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
13.11.2022 |
20:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
02.11.2022 |
19:30 |
6. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
24.08.2022 |
20:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
16.08.2022 |
21:29 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
15.08.2022 |
20:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
09.08.2022 |
20:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
28.07.2022 |
19:00 |
5. |
Hopíci
(H. Pilát,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
08.07.2022 |
19:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
06.07.2022 |
10:30 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
04.07.2022 |
22:00 |
5. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.06.2022 |
23:06 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
|
1:3 |
|
24.06.2022 |
23:04 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.06.2022 |
20:00 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.06.2022 |
05:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
25.05.2022 |
19:30 |
5. |
Hopíci
(H. Pilát,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
21.05.2022 |
05:12 |
5. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
|
3:S |
Komentáře
|
06.05.2022 |
20:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
04.05.2022 |
20:00 |
5. |
Retro tým
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
Komentáře
|
30.04.2022 |
15:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.04.2022 |
16:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
20.04.2022 |
20:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
12.04.2022 |
20:00 |
4. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
25.03.2022 |
18:00 |
6. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.03.2022 |
18:30 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
17.03.2022 |
18:00 |
6. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.03.2022 |
19:30 |
6. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
22.02.2022 |
20:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
15.02.2022 |
20:00 |
7. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.02.2022 |
20:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
02.02.2022 |
20:00 |
7. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
30.01.2022 |
20:00 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
26.01.2022 |
18:30 |
6. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
21.01.2022 |
20:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
18.01.2022 |
19:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
18.12.2021 |
19:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.12.2021 |
20:47 |
4. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
11.12.2021 |
19:00 |
4. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
10.12.2021 |
18:30 |
4. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
04.08.2021 |
19:30 |
2. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
01.08.2021 |
16:13 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.08.2021 |
16:13 |
4. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.08.2021 |
16:00 |
4. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.07.2021 |
19:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
25.06.2021 |
20:47 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.06.2021 |
20:00 |
4. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
13.06.2021 |
14:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
02.06.2021 |
20:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
03.10.2020 |
10:52 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.09.2020 |
19:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.09.2020 |
18:00 |
7. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.09.2020 |
19:30 |
7. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
31.08.2020 |
19:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
31.08.2020 |
09:04 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.08.2020 |
14:30 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
17.08.2020 |
18:30 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
06.08.2020 |
12:33 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.07.2020 |
21:41 |
7. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.07.2020 |
19:30 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
3:1 |
|
19.07.2020 |
20:30 |
7. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
04.07.2020 |
06:58 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
04.07.2020 |
06:57 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.06.2020 |
19:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
28.06.2020 |
18:00 |
6. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
27.01.2020 |
17:46 |
8. |
Ananas
(V. Jirsa,
K. Klimešová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.01.2020 |
13:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
09.01.2020 |
20:00 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
09.01.2020 |
19:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
30.12.2019 |
17:59 |
8. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.12.2019 |
15:00 |
8. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
22.12.2019 |
15:30 |
8. |
Kdo S Koho
(D. Kacafírek,
K. Pšenková)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
12.12.2019 |
18:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
20.10.2019 |
17:00 |
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
20.10.2019 |
11:38 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.10.2019 |
11:38 |
8. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
11.10.2019 |
12:26 |
8. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
|
3:S |
|
22.09.2019 |
17:03 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.09.2019 |
19:30 |
6. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
11.09.2019 |
20:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
08.09.2019 |
18:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
27.08.2019 |
20:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
14.08.2019 |
20:00 |
6. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
09.08.2019 |
18:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
02.08.2019 |
09:57 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.07.2019 |
21:53 |
7. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.07.2019 |
20:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
24.07.2019 |
20:00 |
7. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
09.07.2019 |
20:00 |
7. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
24.06.2019 |
08:32 |
8. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.06.2019 |
19:00 |
8. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
08.06.2019 |
13:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
07.06.2019 |
19:30 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
26.05.2019 |
14:00 |
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
22.05.2019 |
19:30 |
8. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
|
1:3 |
|
19.05.2019 |
18:00 |
8. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Sport Troja |
3:1 |
|
09.05.2019 |
18:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
2:3 |
|
08.05.2019 |
14:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.04.2019 |
18:00 |
8. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
0:3 |
|
19.04.2019 |
19:30 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
3:2 |
|
18.04.2019 |
17:00 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
12.04.2019 |
20:00 |
8. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.03.2019 |
15:00 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
20.03.2019 |
20:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
17.03.2019 |
15:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
14.03.2019 |
20:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
03.03.2019 |
19:30 |
7. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
0:3 |
|
24.02.2019 |
14:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
22.02.2019 |
19:30 |
7. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
3:0 |
|
14.02.2019 |
20:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
30.01.2019 |
20:30 |
7. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
29.01.2019 |
20:30 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
27.01.2019 |
17:30 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
3:0 |
|
05.01.2019 |
20:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.12.2018 |
10:00 |
8. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
|
1:3 |
|
17.12.2018 |
20:01 |
8. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.12.2018 |
19:00 |
8. |
Lamy
(P. Oliveriusová,
F. Beneš)
|
Sport Troja |
3:1 |
|
05.12.2018 |
20:00 |
8. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
3:1 |
|
03.11.2018 |
21:04 |
7. |
Těsně vedle
(H. Eisenmann,
K. Mazáková)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
03.11.2018 |
21:03 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
03.11.2018 |
21:03 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
03.11.2018 |
20:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
0:3 |
|
29.10.2018 |
17:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
S:3 |
|
22.10.2018 |
20:00 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
21.10.2018 |
13:30 |
6. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
18.10.2018 |
20:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
20.09.2018 |
20:28 |
6. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.09.2018 |
19:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
19.09.2018 |
19:30 |
6. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
18.09.2018 |
10:30 |
6. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
30.08.2018 |
17:00 |
8. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
|
3:S |
|
29.08.2018 |
17:30 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
21.08.2018 |
19:30 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
19.08.2018 |
17:00 |
8. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
|
3:0 |
|
27.07.2018 |
18:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.07.2018 |
18:00 |
6. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
05.07.2018 |
18:30 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
0:3 |
|
25.06.2018 |
18:00 |
7. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
20.06.2018 |
19:30 |
7. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.06.2018 |
15:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
24.05.2018 |
18:00 |
8. |
Hp
(P. Hradsky,
H. Tomečková)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
12.05.2018 |
09:00 |
8. |
Jak to mám vedět !!
(K. Šajnerová,
T. Chlum)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
07.05.2018 |
17:00 |
8. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
23.04.2018 |
20:00 |
8. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Sport Troja |
2:3 |
Komentáře
|
06.04.2018 |
20:00 |
8. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
20.03.2018 |
16:57 |
8. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
|
3:2 |
|
20.03.2018 |
16:56 |
8. |
GAME OVER
(J. Znášik,
L. Herzigova)
|
|
3:1 |
|
19.03.2018 |
11:03 |
8. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
|
0:3 |
|
11.03.2018 |
15:00 |
8. |
Jemná ručka
(M. Česák,
L. Nováková)
|
Sport Troja |
1:3 |
Komentáře
|
10.03.2018 |
14:00 |
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
18.02.2018 |
11:00 |
8. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Sport Troja |
2:3 |
|
15.02.2018 |
18:00 |
8. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
07.02.2018 |
20:00 |
8. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
0:3 |
|
24.01.2018 |
21:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.01.2018 |
20:00 |
7. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
14.01.2018 |
14:00 |
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
|
1:3 |
|
06.01.2018 |
13:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sport Troja |
1:3 |
Komentáře
|
17.12.2017 |
20:30 |
7. |
Fridlíci
(M. Sedláčková,
J. Friedl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
17.12.2017 |
18:00 |
7. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
06.12.2017 |
18:30 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.11.2017 |
20:00 |
8. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
11.11.2017 |
15:30 |
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
07.11.2017 |
19:00 |
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
18.10.2017 |
17:00 |
8. |
Neratkovci
(Š. Kučerová,
K. Prejzek)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
14.10.2017 |
20:00 |
8. |
#vinohrady
(D. Kratochvíl,
R. Hrubá)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
10.10.2017 |
20:00 |
8. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
07.10.2017 |
19:00 |
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
25.09.2017 |
19:00 |
7. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
25.09.2017 |
18:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
16.09.2017 |
11:00 |
7. |
Demoteam
(H. Pekárková,
J. Sachl)
|
|
0:3 |
|
23.08.2017 |
19:00 |
7. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
15.08.2017 |
18:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
07.08.2017 |
18:00 |
7. |
Los Latinos
(S. Liška,
T. Romero Allsop)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Kolegové
(P. Valenta,
J. Josifkova)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
KaVe
(V. Snajdrova,
K. Kunková)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
8. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
8. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
8. |
Bobánci
(A. Todorov,
J. Vybíral)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
MaJo
(M. Hladíková,
J. Gőrner)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Žižkoff crew
(J. Kalhous,
P. Füllsacková)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
|
3:S |
|