Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
22.04.2024 |
17:30 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
21.04.2024 |
18:30 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
08.04.2024 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Sportcentrum Radonice |
2:3 |
Komentáře
|
07.04.2024 |
19:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.03.2024 |
19:30 |
5. |
Repíci
(R. Husák,
E. Gergelová)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
18.03.2024 |
18:00 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
17.03.2024 |
15:00 |
5. |
Tymi team
(P. Tymeš,
R. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
04.03.2024 |
19:00 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Sportcentrum Radonice |
3:1 |
|
24.02.2024 |
13:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
23.02.2024 |
17:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
20.02.2024 |
18:00 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
17.02.2024 |
16:00 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
08.02.2024 |
18:00 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
25.10.2023 |
21:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
24.10.2023 |
19:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.10.2023 |
19:00 |
4. |
Family
(U. Amrillaev,
L. Amrillajev)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
|
06.10.2023 |
16:30 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
22.09.2023 |
18:00 |
5. |
Unicorn Risky Business
(L. Rothova,
P. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
16.09.2023 |
09:00 |
5. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.09.2023 |
20:30 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.09.2023 |
20:30 |
5. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
18.12.2022 |
14:00 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
16.12.2022 |
19:05 |
5. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
|
S:S |
Komentáře
|
11.12.2022 |
13:30 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
05.12.2022 |
17:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
30.11.2022 |
20:30 |
6. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
28.11.2022 |
19:00 |
6. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
16.11.2022 |
18:00 |
6. |
Moravačky
(J. Zuczková,
Š. Tylčeová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
14.11.2022 |
20:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
08.11.2022 |
20:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Komentáře
|
25.10.2022 |
19:00 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
17.10.2022 |
19:00 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
|
13.10.2022 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
05.10.2022 |
17:00 |
5. |
buřiči
(M. Janoš,
L. Vala)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
01.07.2022 |
00:10 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
3:S |
|
29.06.2022 |
20:30 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
08.06.2022 |
17:00 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Sportcentrum Radonice |
1:3 |
|
04.06.2022 |
17:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
01.06.2022 |
00:10 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
3:S |
|
23.05.2022 |
18:30 |
6. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
Sportcentrum Radonice |
3:2 |
|
09.05.2022 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
08.05.2022 |
18:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
27.04.2022 |
18:00 |
5. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.04.2022 |
19:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Letňany |
2:3 |
|
24.04.2022 |
19:00 |
5. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
07.04.2022 |
20:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
23.03.2022 |
18:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
20.03.2022 |
18:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.03.2022 |
18:30 |
5. |
Nesvačílci
(J. Blažej,
F. Krpata)
|
Sportcentrum Radonice |
2:3 |
|
06.03.2022 |
19:00 |
5. |
One and a half
(D. Jungblut,
L. Tan)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|