Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
02.10.2017 |
09:05 |
4. |
Náhra na cool
(M. Petrásková,
V. Kantor)
|
|
S:S |
|
26.09.2017 |
21:00 |
4. |
Jacob Daniels
(J. Šotola,
D. Fridova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
13.09.2017 |
21:00 |
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
Komentáře
|
08.09.2017 |
19:30 |
4. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
05.09.2017 |
21:00 |
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
01.09.2017 |
09:36 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
S:S |
|
31.08.2017 |
09:34 |
5. |
One shot , one kill
(M. Michalský,
B. Sokolova)
|
|
3:2 |
|
29.08.2017 |
21:00 |
5. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
08.08.2017 |
21:00 |
5. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
10.07.2017 |
20:00 |
6. |
Cmoud a bloncka
(O. Vaněk,
H. Sramkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
09.07.2017 |
19:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.07.2017 |
13:50 |
5. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
|
3:1 |
|
27.06.2017 |
20:00 |
5. |
Šnek_a_Slimajda
(M. Pokusová,
L. Selichar)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
25.06.2017 |
10:00 |
5. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
19.06.2017 |
21:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
01.06.2017 |
12:26 |
4. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
S:S |
|
29.05.2017 |
21:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
21.05.2017 |
17:00 |
4. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
08.05.2017 |
20:30 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
02.05.2017 |
10:57 |
5. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
S:S |
|
25.04.2017 |
21:00 |
5. |
Yosemite
(D. V,
J. Turnerová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
13.04.2017 |
21:00 |
5. |
MyDva
(M. Rejdová,
J. Graeber)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
11.04.2017 |
21:00 |
5. |
Buldočci
(K. Pánková,
L. Weiter)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
09.04.2017 |
12:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
29.03.2017 |
21:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
26.03.2017 |
20:00 |
4. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
06.03.2017 |
21:00 |
4. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.02.2017 |
21:00 |
5. |
Linea roja
(O. Šebestík,
M. Doležalová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
27.02.2017 |
21:00 |
5. |
Buřtíci
(H. Bednář,
P. Zamrazilová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
15.02.2017 |
21:00 |
5. |
MyDva
(M. Rejdová,
J. Graeber)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.01.2017 |
21:00 |
6. |
Petrovi
(K. Petrová,
T. Petr)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
23.01.2017 |
21:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
23.01.2017 |
20:00 |
6. |
Heroes & zeros
(M. Koblížková,
P. Filipcová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
15.01.2017 |
19:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
14.01.2017 |
08:30 |
6. |
Baďáci
(M. Bada,
L. Bukovanská)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.12.2016 |
11:00 |
5. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
08.12.2016 |
21:00 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
23.11.2016 |
21:00 |
6. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
21.11.2016 |
20:00 |
6. |
Beaches
(L. Mejsnarova,
M. Mejznar)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
14.11.2016 |
20:00 |
6. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
24.10.2016 |
09:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.10.2016 |
20:30 |
5. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
|
3:1 |
|
03.10.2016 |
11:47 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
|
S:S |
|
03.10.2016 |
11:47 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:S |
|
03.10.2016 |
11:47 |
4. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
|
S:S |
|
22.09.2016 |
21:00 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
01.07.2016 |
10:50 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
|
S:S |
|
01.07.2016 |
10:50 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
S:S |
|
21.06.2016 |
21:00 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
09.06.2016 |
21:00 |
4. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
01.06.2016 |
09:39 |
4. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
|
S:S |
|
01.06.2016 |
09:39 |
4. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
|
S:S |
|
24.05.2016 |
19:00 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
08.05.2016 |
18:00 |
4. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.04.2016 |
21:00 |
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
26.04.2016 |
22:00 |
5. |
Bloncky
(K. Fixová,
K. Vlasáková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
26.04.2016 |
21:00 |
5. |
Kač a Bzuk
(K. Ondrejková,
J. Bezouška)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
17.04.2016 |
21:00 |
5. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
29.03.2016 |
20:30 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
23.03.2016 |
18:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
Komentáře
|
07.03.2016 |
19:00 |
4. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
04.03.2016 |
14:30 |
4. |
FLÁM
(F. Martin,
E. Krystýnková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
24.02.2016 |
21:00 |
5. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
10.02.2016 |
18:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
07.02.2016 |
08:24 |
5. |
Unagi
(M. Hal,
Z. Barcaj)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
28.01.2016 |
21:00 |
6. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
28.01.2016 |
20:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
27.01.2016 |
21:00 |
6. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
21.01.2016 |
20:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
04.01.2016 |
11:31 |
5. |
Kiss my ace
(J. Předota,
S. Čičatková)
|
|
S:S |
|
04.01.2016 |
11:31 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:3 |
|
21.12.2015 |
19:00 |
5. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
22.11.2015 |
11:00 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
11.11.2015 |
20:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
08.11.2015 |
18:00 |
4. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
25.10.2015 |
19:00 |
4. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
24.10.2015 |
12:30 |
4. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
21.10.2015 |
21:00 |
4. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
15.10.2015 |
19:30 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
Komentáře
|
30.09.2015 |
21:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
28.09.2015 |
12:00 |
3. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
24.09.2015 |
21:00 |
3. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
BEACHPARK |
0:3 |
|
24.09.2015 |
20:00 |
3. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
27.08.2015 |
21:00 |
3. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
26.08.2015 |
19:30 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
12.08.2015 |
19:30 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
Komentáře
|
06.08.2015 |
08:00 |
3. |
Bobici
(L. Šurábová,
M. Šuráb)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
Komentáře
|
30.07.2015 |
20:00 |
4. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
16.07.2015 |
20:00 |
4. |
Pískožrouti
(J. Kubálek,
J. Burdová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
15.07.2015 |
20:00 |
4. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
Komentáře
|
23.06.2015 |
21:00 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.06.2015 |
08:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
13.06.2015 |
11:00 |
5. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
12.06.2015 |
20:00 |
5. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.06.2015 |
11:43 |
6. |
Pískožrouti
(J. Kubálek,
J. Burdová)
|
|
S:S |
|
01.06.2015 |
11:43 |
6. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:S |
|
19.05.2015 |
21:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
08.05.2015 |
11:00 |
6. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
08.05.2015 |
10:00 |
6. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
01.05.2015 |
14:17 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
|
S:S |
|
13.04.2015 |
19:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
12.04.2015 |
21:00 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
29.03.2015 |
20:30 |
5. |
Písečné porno
(F. Dlouhán,
T. Kamešová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
27.03.2015 |
09:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
24.03.2015 |
21:30 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
Komentáře
|
15.03.2015 |
14:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
16.02.2015 |
21:00 |
6. |
Cerditos
(T. Mitošinková,
P. Milota)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
10.02.2015 |
08:00 |
6. |
Banáni
(J. Konášová,
L. Uher)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
06.02.2015 |
19:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
02.02.2015 |
11:14 |
6. |
Námořníci
(E. Krutilová,
V. Vachalec)
|
|
S:S |
|
19.01.2015 |
21:00 |
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
10.01.2015 |
15:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
DOMYNO |
3:1 |
Komentáře
|
05.01.2015 |
12:31 |
5. |
pod vlivem
(V. Černý,
M. Müllerová)
|
|
S:S |
|
22.12.2014 |
18:00 |
5. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
20.12.2014 |
19:00 |
5. |
Barbánci
(M. Berber,
T. Müllerová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
08.12.2014 |
20:00 |
5. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
07.12.2014 |
17:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
01.12.2014 |
14:17 |
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
27.11.2014 |
20:00 |
4. |
Huberti
(P. Bačkovský,
A. Tománková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
18.11.2014 |
21:30 |
4. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
18.11.2014 |
21:00 |
4. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
30.10.2014 |
20:00 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
26.10.2014 |
20:00 |
4. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
19.10.2014 |
21:00 |
4. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
18.09.2014 |
21:00 |
4. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.09.2014 |
19:30 |
4. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
03.09.2014 |
09:00 |
4. |
ZMazánci
(Z. Vargová,
M. Kuneš)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
01.09.2014 |
13:54 |
4. |
M&T
(T. Zavadilová,
M. Hampl)
|
|
S:S |
|
29.08.2014 |
19:00 |
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
15.08.2014 |
17:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
06.08.2014 |
09:00 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
09.07.2014 |
19:30 |
4. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
01.07.2014 |
12:43 |
5. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
3:S |
|
19.06.2014 |
08:00 |
5. |
Los Pojeros
(J. Pojer,
K. Pojerova)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
12.06.2014 |
21:00 |
5. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
11.06.2014 |
09:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
29.05.2014 |
21:00 |
5. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.05.2014 |
09:00 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
26.05.2014 |
20:00 |
5. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
09.05.2014 |
19:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
01.05.2014 |
18:47 |
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:S |
|
24.04.2014 |
20:00 |
4. |
Absolut Standard
(P. Jelínková,
M. Vodňanský)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
22.04.2014 |
20:00 |
4. |
Mačky z pračky
(S. Vrabcová,
O. Ladman)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
17.04.2014 |
20:00 |
4. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
09.04.2014 |
21:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
26.03.2014 |
21:00 |
5. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
19.03.2014 |
21:00 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
17.03.2014 |
17:00 |
5. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
08.03.2014 |
18:00 |
5. |
VeKa
(K. Aertsová,
V. Kasperová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
25.02.2014 |
17:30 |
6. |
Hořický trubky
(M. Vokřínek,
I. Kociánová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.02.2014 |
21:30 |
6. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
08.02.2014 |
13:30 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
|
30.01.2014 |
22:00 |
6. |
Lamíci
(M. Kyzlíková,
T. Hora)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
30.01.2014 |
21:30 |
6. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.01.2014 |
10:00 |
6. |
Dva Pískomilové
(F. Klingora,
M. Hanzlíková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
17.12.2013 |
17:00 |
5. |
S*M*A*S*H
(A. Hlávková,
J. Předota)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
09.12.2013 |
08:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
08.12.2013 |
10:00 |
5. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
29.11.2013 |
20:00 |
5. |
Wobobegde
(V. Burkert,
K. Tužilová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
18.11.2013 |
21:00 |
5. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
17.11.2013 |
20:00 |
5. |
Strážci vesmíru
(D. Plachý,
G. Vránová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
31.10.2013 |
21:00 |
4. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
30.10.2013 |
21:00 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
21.10.2013 |
21:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Myši
(J. Hamrštík,
L. F)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Krutibrko
(M. Pešek,
Z. Pecková)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Spikejam
(M. Vaclavik,
K. Hladká)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
M&M
(M. Přibyl,
M. Maixnerová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Montom
(M. Korychová,
T. Nosek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
VB
(B. Krchová,
V. Néma)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Joburti
(V. Tomčányi,
K. Němcová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Stádo Jelenů
(P. Jelínek,
T. Zlochová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Lyžaři X
(M. Hanuš,
A. Pokorná)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
|
S:S |
|
|
|
5. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Šup ho tam!
(K. Kabelíková,
H. Tlapák)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
3:S |
|