Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
28.02.2024 |
11:39 |
5. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.02.2024 |
20:30 |
5. |
Tymi team
(P. Tymeš,
R. Tymeš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.02.2024 |
20:00 |
5. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
22.02.2024 |
19:30 |
5. |
No to nevim
(D. Menclová,
B. Čermochová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
16.01.2024 |
19:00 |
4. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.01.2024 |
20:00 |
4. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.01.2024 |
19:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
04.01.2024 |
19:30 |
4. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
21.12.2023 |
10:35 |
3. |
SaBaT Slaný
(J. Matějovský,
A. Matějovská)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.12.2023 |
16:24 |
3. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
11.12.2023 |
19:30 |
3. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
10.12.2023 |
19:30 |
3. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.11.2023 |
21:05 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.11.2023 |
19:30 |
3. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
20.11.2023 |
19:00 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.11.2023 |
19:00 |
3. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.10.2023 |
19:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
23.10.2023 |
19:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
13.10.2023 |
19:00 |
3. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
10.10.2023 |
20:00 |
3. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.09.2023 |
10:33 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.09.2023 |
11:44 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
12.09.2023 |
20:00 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
11.09.2023 |
19:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
29.08.2023 |
19:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
24.08.2023 |
20:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.08.2023 |
19:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.08.2023 |
19:30 |
4. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.04.2023 |
16:52 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.04.2023 |
16:52 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.04.2023 |
16:52 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.04.2023 |
16:52 |
5. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.03.2023 |
09:51 |
3. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.03.2023 |
20:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
21.03.2023 |
19:00 |
3. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.03.2023 |
19:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.02.2023 |
11:51 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
21.02.2023 |
18:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
07.02.2023 |
19:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
06.02.2023 |
18:30 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
30.01.2023 |
08:04 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.01.2023 |
19:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.01.2023 |
20:00 |
4. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
10.01.2023 |
20:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
30.12.2022 |
19:25 |
3. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
06.12.2022 |
20:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
04.12.2022 |
20:30 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
04.12.2022 |
19:30 |
3. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.11.2022 |
20:00 |
3. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
16.11.2022 |
20:00 |
3. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.11.2022 |
19:30 |
3. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.11.2022 |
20:30 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.10.2022 |
21:00 |
5. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
19.10.2022 |
20:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
18.10.2022 |
20:00 |
5. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.10.2022 |
19:00 |
5. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
02.10.2022 |
18:03 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:S |
Komentáře
|
28.09.2022 |
18:36 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
S:S |
Komentáře
|
13.09.2022 |
21:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
13.09.2022 |
20:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.09.2022 |
19:30 |
6. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
18.07.2022 |
10:36 |
4. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.07.2022 |
10:36 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
13.07.2022 |
09:53 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
13.07.2022 |
09:53 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.06.2022 |
19:30 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
26.06.2022 |
16:49 |
3. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
|
3:0 |
|
23.06.2022 |
19:00 |
3. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
15.06.2022 |
20:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
31.05.2022 |
20:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.05.2022 |
20:42 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.05.2022 |
20:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
12.05.2022 |
20:00 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.03.2022 |
20:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
15.03.2022 |
19:00 |
3. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
14.03.2022 |
20:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.03.2022 |
19:30 |
3. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
21.02.2022 |
12:52 |
2. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.02.2022 |
19:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
15.02.2022 |
20:00 |
2. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
13.02.2022 |
20:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.11.2021 |
20:59 |
3. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.11.2021 |
12:22 |
3. |
Vlčáci
(P. Sýkora,
O. Vomela)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.11.2021 |
20:00 |
3. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
15.11.2021 |
20:30 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.10.2021 |
19:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
17.10.2021 |
15:11 |
2. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.10.2021 |
15:10 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
12.10.2021 |
19:00 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.09.2021 |
21:00 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.09.2021 |
20:30 |
3. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.09.2021 |
19:00 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
06.09.2021 |
19:00 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
22.07.2021 |
19:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.07.2021 |
19:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
14.07.2021 |
20:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
14.07.2021 |
19:00 |
2. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.09.2020 |
20:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
22.09.2020 |
13:25 |
4. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
|
1:3 |
|
21.09.2020 |
19:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
15.09.2020 |
20:30 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
04.09.2020 |
19:00 |
4. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
03.09.2020 |
18:30 |
4. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
01.09.2020 |
18:30 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.08.2020 |
19:00 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
03.08.2020 |
19:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.07.2020 |
16:59 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.07.2020 |
19:00 |
3. |
Chakko
(A. Sharma,
K. Vasudev)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
16.07.2020 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
02.07.2020 |
20:00 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
3:S |
|
02.07.2020 |
19:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
30.06.2020 |
20:00 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
22.06.2020 |
19:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
07.06.2020 |
12:22 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:S |
Komentáře
|
03.06.2020 |
12:53 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.05.2020 |
19:05 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.05.2020 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.05.2020 |
18:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
05.05.2020 |
20:00 |
5. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
05.05.2020 |
09:38 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
3:S |
Komentáře
|
04.05.2020 |
09:55 |
5. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.02.2020 |
11:00 |
4. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
12.02.2020 |
20:00 |
4. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
06.02.2020 |
20:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
05.02.2020 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
29.01.2020 |
19:00 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
28.01.2020 |
20:00 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.01.2020 |
18:30 |
4. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.01.2020 |
20:00 |
4. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.12.2019 |
20:00 |
4. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
17.12.2019 |
20:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
16.12.2019 |
19:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.12.2019 |
20:30 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.11.2019 |
19:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
19.11.2019 |
20:00 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
11.11.2019 |
18:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
07.11.2019 |
20:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
22.09.2019 |
20:11 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.09.2019 |
20:00 |
4. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.09.2019 |
19:30 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.09.2019 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
22.08.2019 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
20.08.2019 |
19:00 |
4. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.08.2019 |
19:00 |
4. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.08.2019 |
20:00 |
4. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.07.2019 |
19:00 |
4. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.07.2019 |
19:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.07.2019 |
19:00 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
10.07.2019 |
20:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
25.06.2019 |
17:03 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.06.2019 |
19:00 |
3. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
18.06.2019 |
19:30 |
3. |
pajapaja
(P. Dvořák,
P. Havlíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
17.06.2019 |
19:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
28.05.2019 |
07:31 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.05.2019 |
19:30 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
15.05.2019 |
20:30 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.05.2019 |
19:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
23.04.2019 |
21:00 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.04.2019 |
20:30 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
11.04.2019 |
20:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
09.04.2019 |
20:00 |
6. |
Mladej a Starej
(L. vojta,
?. vojta)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.03.2019 |
19:00 |
4. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.03.2019 |
17:03 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.03.2019 |
17:00 |
4. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
06.03.2019 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.02.2019 |
19:30 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
21.02.2019 |
19:00 |
4. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
3:1 |
|
20.02.2019 |
20:30 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
13.02.2019 |
19:30 |
4. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.01.2019 |
21:40 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.01.2019 |
19:00 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.01.2019 |
19:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.01.2019 |
19:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
02.01.2019 |
00:10 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
S:S |
|
21.12.2018 |
19:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.12.2018 |
20:30 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
10.12.2018 |
20:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
29.11.2018 |
09:13 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.11.2018 |
19:00 |
5. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.11.2018 |
18:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
13.11.2018 |
20:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.10.2018 |
19:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.10.2018 |
19:30 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.10.2018 |
19:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
23.10.2018 |
19:00 |
4. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
25.09.2018 |
20:00 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
19.09.2018 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.09.2018 |
19:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.09.2018 |
20:00 |
4. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
25.07.2018 |
19:00 |
2. |
Sousedi
(V. Zeman,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
22.07.2018 |
20:00 |
2. |
MiPa
(M. Novak,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.07.2018 |
19:00 |
2. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.07.2018 |
19:00 |
2. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.06.2018 |
19:30 |
3. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.06.2018 |
19:00 |
3. |
RB Team
(M. Moravec,
O. Zajíc)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.06.2018 |
19:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
23.05.2018 |
19:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.05.2018 |
21:00 |
3. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
22.05.2018 |
19:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.05.2018 |
20:00 |
3. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
23.04.2018 |
20:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
3:1 |
|
17.04.2018 |
20:30 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
09.04.2018 |
19:30 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
27.03.2018 |
20:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.03.2018 |
19:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
12.03.2018 |
21:00 |
5. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
12.03.2018 |
20:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.02.2018 |
19:00 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.02.2018 |
19:30 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
29.01.2018 |
19:30 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
15.01.2018 |
20:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
12.01.2018 |
19:00 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.01.2018 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.12.2017 |
19:00 |
3. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
20.12.2017 |
20:00 |
3. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.12.2017 |
19:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
13.12.2017 |
21:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.12.2017 |
21:00 |
3. |
HonDa
(H. Pipek,
D. Bukovský)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
29.11.2017 |
20:00 |
4. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
27.11.2017 |
19:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.11.2017 |
20:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.11.2017 |
21:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.10.2017 |
20:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.10.2017 |
21:00 |
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
12.10.2017 |
21:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
11.10.2017 |
20:30 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
25.09.2017 |
19:00 |
4. |
Two Towers
(Z. Schlibener,
L. Hoch)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.09.2017 |
20:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
04.09.2017 |
20:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
04.09.2017 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
30.08.2017 |
19:00 |
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
28.08.2017 |
19:00 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.08.2017 |
20:30 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
21.08.2017 |
19:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.08.2017 |
19:00 |
3. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
27.07.2017 |
19:30 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.07.2017 |
19:30 |
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.07.2017 |
20:00 |
4. |
T03
(M. Farda,
S. Rummel)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.07.2017 |
19:30 |
4. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.06.2017 |
21:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
19.06.2017 |
18:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.06.2017 |
20:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
08.06.2017 |
19:00 |
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.05.2017 |
20:00 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
17.05.2017 |
21:00 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
15.05.2017 |
21:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
11.05.2017 |
20:00 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
24.04.2017 |
19:00 |
4. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
23.04.2017 |
10:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
19.04.2017 |
20:00 |
4. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
18.04.2017 |
20:30 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
05.04.2017 |
20:30 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
29.03.2017 |
20:00 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
28.03.2017 |
20:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
28.03.2017 |
19:00 |
4. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.03.2017 |
17:30 |
4. |
Adélka ještě nevečeřela
(L. Soukupová,
Z. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
04.03.2017 |
19:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.02.2017 |
19:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
21.02.2017 |
20:30 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
13.02.2017 |
19:00 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
07.02.2017 |
20:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
30.01.2017 |
19:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
16.01.2017 |
19:30 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
15.01.2017 |
19:00 |
3. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.01.2017 |
20:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.12.2016 |
21:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
12.12.2016 |
20:00 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
07.12.2016 |
21:00 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.12.2016 |
20:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
21.11.2016 |
20:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.11.2016 |
20:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.11.2016 |
18:00 |
5. |
Kika & Mino
(M. Kurilla,
K. Bačová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
10.11.2016 |
19:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
23.10.2016 |
20:00 |
5. |
Mimioni
(M. Zouhar,
M. Konířová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.10.2016 |
20:00 |
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
13.10.2016 |
20:00 |
5. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
12.10.2016 |
21:00 |
5. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.09.2016 |
18:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.09.2016 |
20:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
13.09.2016 |
20:00 |
3. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
12.09.2016 |
20:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
09.09.2016 |
18:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.08.2016 |
19:00 |
3. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
15.08.2016 |
19:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.08.2016 |
20:00 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
08.08.2016 |
20:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
21.07.2016 |
20:00 |
4. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
21.07.2016 |
19:00 |
4. |
Demapek
(P. Kozák,
D. Maršálová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
20.07.2016 |
21:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
18.07.2016 |
20:00 |
4. |
MAX
(M. Vodičková,
X. Kulovaná)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.06.2016 |
21:00 |
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
27.06.2016 |
20:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
09.06.2016 |
20:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.06.2016 |
20:00 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
31.05.2016 |
20:00 |
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.05.2016 |
20:00 |
5. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
16.05.2016 |
19:00 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
06.05.2016 |
19:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.04.2016 |
21:00 |
5. |
Agel Team
(I. Pechová,
R. Klimek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
21.04.2016 |
19:30 |
5. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.04.2016 |
20:00 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
11.04.2016 |
21:00 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
22.03.2016 |
19:30 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.03.2016 |
18:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
06.03.2016 |
21:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
|
|
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
|
3:S |
|