Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
28.11.2017 |
20:00 |
4. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.11.2017 |
18:00 |
4. |
D@P
(D. Jirásek,
P. Jirásková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
15.11.2017 |
20:00 |
4. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
09.11.2017 |
21:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
07.11.2017 |
18:30 |
4. |
Takže dobrý večer..
(L. Nemcova,
R. Sumka)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
01.11.2017 |
11:24 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
S:S |
|
01.11.2017 |
11:24 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
|
S:S |
|
26.10.2017 |
16:30 |
3. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
24.10.2017 |
18:30 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
01.06.2017 |
12:26 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:S |
|
01.06.2017 |
12:26 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
S:S |
|
16.05.2017 |
20:30 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
|
11.05.2017 |
12:30 |
4. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
Komentáře
|
25.04.2017 |
18:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
21.04.2017 |
16:00 |
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
11.04.2017 |
20:30 |
4. |
Tatošci
(P. Jiroušková,
T. Starý)
|
|
3:2 |
|
04.04.2017 |
20:30 |
4. |
#aniNAHODOU!
(M. Horváth,
T. Medunová)
|
|
3:1 |
|
03.04.2017 |
09:18 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
S:S |
|
26.03.2017 |
19:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
26.03.2017 |
18:00 |
3. |
Tyhle Vidle
(J. Ašenbrener,
E. Novotná)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
26.03.2017 |
17:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
14.03.2017 |
20:30 |
3. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
|
0:3 |
|
28.02.2017 |
19:00 |
4. |
Nikoki
(F. Kokeš,
N. Maciuchová)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
17.02.2017 |
17:00 |
4. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
14.02.2017 |
20:30 |
4. |
Štaflík a Špagetka
(H. Michalíková,
T. Brůha)
|
|
3:0 |
|
24.01.2017 |
20:30 |
4. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
|
2:3 |
|
17.01.2017 |
20:30 |
4. |
Rafani
(M. Novák,
A. Valentová)
|
|
1:3 |
|
10.01.2017 |
17:00 |
4. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
|
1:3 |
|
03.01.2017 |
13:14 |
3. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
S:S |
|
15.12.2016 |
20:30 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
15.12.2016 |
19:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.11.2016 |
19:30 |
4. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
15.11.2016 |
20:30 |
4. |
Bobani
(L. Uher,
K. Viterová)
|
|
0:3 |
|
08.11.2016 |
20:30 |
4. |
Sobáci
(R. Vlasák,
M. Ježková)
|
|
3:0 |
|
25.10.2016 |
21:00 |
5. |
Krisgang
(K. Ledecký,
K. Hniličková)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
18.10.2016 |
20:30 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
|
3:0 |
|
11.10.2016 |
20:30 |
5. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
|
1:3 |
|
09.10.2016 |
16:00 |
5. |
DLteam
(L. Nejedlíková,
P. Nejedlík)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
|
|
4. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Horká brambora
(M. Kalfař,
k. šenkýřová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Lokše
(D. Hrianka,
A. Andiľová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
S:3 |
|