Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
30.05.2017 |
20:00 |
3. |
Bflmpsvz
(L. Peterová,
M. Dvořák)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
22.05.2017 |
19:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
21.05.2017 |
20:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
21.05.2017 |
19:00 |
3. |
Albiovi
(K. Albrecht,
M. Albrechtová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
01.05.2017 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Sport Vítkov |
1:3 |
|
26.04.2017 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
25.04.2017 |
21:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
12.04.2017 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
09.04.2017 |
18:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
26.03.2017 |
18:00 |
3. |
Pidilidi
(M. Bürgerová,
J. NAVRÁTIL)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
26.03.2017 |
17:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
21.03.2017 |
20:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
16.03.2017 |
18:00 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:0 |
|
08.03.2017 |
20:00 |
3. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
24.02.2017 |
18:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
21.02.2017 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
13.02.2017 |
21:00 |
3. |
crack smoking monkeys
(T. Klener,
K. Suldovská)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
08.02.2017 |
21:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
23.01.2017 |
19:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
12.01.2017 |
21:00 |
3. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
Komentáře
|
10.01.2017 |
20:00 |
3. |
Vozembouši
(L. Gajarský,
L. Gajarská)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
19.12.2016 |
19:00 |
4. |
Kubáni
(A. Lachmanová,
J. Perník)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
11.12.2016 |
17:30 |
4. |
MyDva
(M. Rejdová,
J. Graeber)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
11.12.2016 |
17:00 |
4. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
04.12.2016 |
16:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
27.11.2016 |
19:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
21.11.2016 |
19:00 |
3. |
Bonžúrci
(D. Chaluš,
R. Hankova)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
09.11.2016 |
20:30 |
3. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
06.11.2016 |
19:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
26.10.2016 |
20:00 |
3. |
Luckycocotte
(J. Werner,
L. Plášilová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
19.10.2016 |
20:00 |
3. |
Zlí Rakeťáci
(V. Indrová,
V. Čajka)
|
|
3:2 |
|
19.10.2016 |
20:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
26.09.2016 |
20:00 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
19.09.2016 |
18:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
|
0:3 |
|
12.09.2016 |
18:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Komentáře
|
15.08.2016 |
18:00 |
4. |
Prskavky
(Z. Mazáč,
A. Wachtelová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
14.08.2016 |
18:30 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
10.08.2016 |
19:00 |
4. |
localhost
(H. Ulda,
M. Václavíková)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
09.08.2016 |
20:00 |
4. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
26.07.2016 |
20:00 |
3. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
26.07.2016 |
18:00 |
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
3:0 |
|
19.07.2016 |
18:00 |
3. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
14.07.2016 |
20:00 |
3. |
Strážci pomeranče
(J. Blažek,
S. Hnyková)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
29.06.2016 |
19:00 |
3. |
VB
(B. Krchová,
V. Néma)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
28.06.2016 |
20:30 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
1:3 |
|
28.06.2016 |
19:30 |
3. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
|
3:1 |
|
05.06.2016 |
18:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.05.2016 |
16:00 |
4. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
17.05.2016 |
19:00 |
4. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
|
3:1 |
|
08.05.2016 |
18:00 |
4. |
Snails on the beach
(K. Fricová,
K. Dupal)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
04.05.2016 |
20:00 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
25.04.2016 |
20:00 |
4. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
17.04.2016 |
19:00 |
4. |
Chupito
(T. Dupal,
G. Lustigová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
12.04.2016 |
20:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
11.04.2016 |
20:00 |
4. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Komentáře
|
31.03.2016 |
22:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
|
3:S |
|
31.03.2016 |
08:00 |
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
30.03.2016 |
21:00 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
09.03.2016 |
21:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
21.02.2016 |
19:00 |
4. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
17.02.2016 |
22:30 |
4. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
17.02.2016 |
22:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
04.02.2016 |
20:00 |
4. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
25.01.2016 |
20:00 |
5. |
TerMiX
(M. Novák,
T. Dietzová)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
20.01.2016 |
17:00 |
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
17.01.2016 |
18:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
13.01.2016 |
20:30 |
5. |
Žvejkačky
(A. Böck,
L. Petrmichlová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
13.12.2015 |
19:00 |
4. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
Komentáře
|
13.12.2015 |
18:00 |
4. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Komentáře
|
06.12.2015 |
19:00 |
4. |
Lumpíci
(N. Augustínová,
M. Haver)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
29.11.2015 |
15:00 |
5. |
krásní a dokonalí:)
(L. Peterová,
L. Příšovský)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
23.11.2015 |
21:00 |
5. |
Krasavci
(V. Valková,
R. Zubatý)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Komentáře
|
18.11.2015 |
08:00 |
5. |
Tak určitěěě!
(M. Kalfař,
H. Šanová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
17.11.2015 |
10:00 |
5. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
20.10.2015 |
21:00 |
6. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.10.2015 |
21:00 |
6. |
Počkej si
(M. Bürgerová,
D. Chaluš)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
19.10.2015 |
20:00 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
11.10.2015 |
15:00 |
6. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Komentáře
|
01.06.2015 |
11:43 |
5. |
Meteleskublesku
(P. Černý,
E. Kuldová)
|
|
S:S |
|
01.06.2015 |
11:43 |
5. |
Divoký písečný jednorožci
(A. Hlávková,
O. Kršek)
|
|
S:S |
|
01.06.2015 |
11:43 |
5. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
|
S:S |
|
22.04.2015 |
19:00 |
5. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Hamr Záběhlice |
3:2 |
|
19.04.2015 |
21:00 |
5. |
Uložení s přesahem
(V. Novák,
M. Drahoňovská)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
19.04.2015 |
18:30 |
5. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
12.04.2015 |
17:00 |
5. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
08.04.2015 |
22:00 |
5. |
Prdky v akci
(E. Bedřichová,
J. Herych)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Komentáře
|
01.04.2015 |
12:55 |
6. |
Tuzemáci
(J. Valenta,
V. Valková)
|
|
S:S |
|
30.03.2015 |
21:30 |
6. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.03.2015 |
17:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
24.03.2015 |
19:30 |
6. |
SMET(eem)!
(T. Molek,
E. Steklíková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
22.03.2015 |
22:00 |
6. |
My Miloše Nevolili
(Š. Šandera,
S. Víchová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Komentáře
|
01.03.2015 |
18:00 |
7. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
01.03.2015 |
17:00 |
7. |
vopice
(F. Samanek,
P. Míková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
22.02.2015 |
20:00 |
7. |
Relax Mělník
(A. Kolaříková,
L. Pokorný)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
22.02.2015 |
20:00 |
7. |
TomTom
(M. Tomešová,
T. Kachlík)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
02.02.2015 |
11:14 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
S:S |
|
02.02.2015 |
11:14 |
7. |
Uličníci
(J. Roubková,
J. Němec)
|
|
S:S |
|
02.02.2015 |
11:14 |
7. |
Buchty
(M. Táborský,
Z. Müllerová)
|
|
S:S |
|
16.12.2014 |
21:00 |
6. |
Dream team vol.2
(I. Mejdrová,
Š. Habová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
15.12.2014 |
22:00 |
6. |
Heats
(T. Fingerhut,
K. Králová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Komentáře
|
07.12.2014 |
20:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
07.12.2014 |
20:00 |
6. |
MEDAILE SEM!
(M. Mrajca,
D. Šiková)
|
Beachklub Pankrác |
3:S |
|
19.11.2014 |
21:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
18.11.2014 |
20:00 |
6. |
Fuertes
(D. Hrušková,
R. Navrátil)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
12.11.2014 |
21:00 |
6. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
06.11.2014 |
19:00 |
6. |
Barbánci
(M. Berber,
T. Müllerová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Komentáře
|
02.11.2014 |
15:00 |
7. |
Jablicka
(R. Drholecky,
H. Šanová)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
|
29.10.2014 |
21:00 |
7. |
Díky čau !
(M. Hronová,
T. Homolka)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
20.10.2014 |
22:00 |
7. |
Inlajnisti
(Š. Postler,
G. Kalousová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
15.10.2014 |
22:00 |
7. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
|
|
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Koko a Tchoř
(I. Lauermannová,
A. Janováč)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Prdelky
(V. Pešková,
L. Naglmüller)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Jablicka
(R. Drholecky,
H. Šanová)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
KiKi@MiKi
(M. Ratočka,
K. Jelínková)
|
|
S:3 |
|