Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
24.09.2017 |
19:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
24.09.2017 |
18:00 |
1. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
17.09.2017 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
17.09.2017 |
18:00 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
29.08.2017 |
18:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
24.08.2017 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
22.08.2017 |
20:00 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
04.08.2017 |
18:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
25.07.2017 |
19:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
13.07.2017 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
10.07.2017 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
04.07.2017 |
19:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
23.06.2017 |
19:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
12.06.2017 |
20:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
11.06.2017 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
24.05.2017 |
21:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.05.2017 |
20:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
14.05.2017 |
20:30 |
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
12.05.2017 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
23.04.2017 |
15:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
21.04.2017 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
20.04.2017 |
21:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
18.04.2017 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.03.2017 |
18:00 |
1. |
Času dost
(D. Chaluš,
?. Hadrbolcová)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
21.03.2017 |
17:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
19.03.2017 |
20:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
05.03.2017 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
21.02.2017 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
20.02.2017 |
21:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
20.02.2017 |
20:30 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
12.02.2017 |
16:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.01.2017 |
19:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
26.01.2017 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
12.01.2017 |
20:30 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
29.12.2016 |
20:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
29.12.2016 |
19:00 |
1. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
18.12.2016 |
17:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
11.12.2016 |
17:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.11.2016 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.11.2016 |
19:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.11.2016 |
20:30 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
10.11.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
30.10.2016 |
20:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
30.10.2016 |
19:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.10.2016 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
23.10.2016 |
19:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
27.09.2016 |
21:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
27.09.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
25.09.2016 |
20:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
16.09.2016 |
18:00 |
1. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
30.08.2016 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
16.08.2016 |
20:00 |
1. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
15.08.2016 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
BEACHPARK |
3:1 |
|
15.08.2016 |
19:00 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
3:1 |
|
26.07.2016 |
20:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Sport Vítkov |
3:0 |
|
21.07.2016 |
18:30 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Sport Vítkov |
3:2 |
|
08.07.2016 |
20:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
07.07.2016 |
20:30 |
2. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
28.06.2016 |
19:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
|
3:1 |
|
28.06.2016 |
18:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
2:3 |
|
27.06.2016 |
18:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
BEACHPARK |
0:3 |
|
12.06.2016 |
20:00 |
2. |
Lehký syp
(M. Turský,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
29.05.2016 |
19:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
|
0:3 |
|
29.05.2016 |
18:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:2 |
|
16.05.2016 |
21:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
Komentáře
|
13.05.2016 |
18:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.04.2016 |
18:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.04.2016 |
20:30 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:1 |
|
18.04.2016 |
21:00 |
2. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
12.04.2016 |
18:00 |
2. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
28.03.2016 |
20:30 |
2. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.03.2016 |
21:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
08.03.2016 |
18:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.02.2016 |
22:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.02.2016 |
19:30 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
26.02.2016 |
20:30 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.02.2016 |
21:00 |
2. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
26.01.2016 |
20:30 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
2:3 |
|
24.01.2016 |
20:00 |
1. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
17.01.2016 |
21:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
12.01.2016 |
21:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
Komentáře
|
03.01.2016 |
17:00 |
2. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
21.12.2015 |
16:00 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
06.12.2015 |
21:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
24.11.2015 |
20:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
Komentáře
|
22.11.2015 |
19:00 |
3. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Komentáře
|
17.11.2015 |
21:00 |
3. |
Nedělní svačinka
(J. Maixner,
B. Kuncová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
01.11.2015 |
21:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
25.10.2015 |
18:30 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
2:3 |
|
25.10.2015 |
16:00 |
2. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
20.10.2015 |
18:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
29.09.2015 |
21:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
29.09.2015 |
20:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
22.09.2015 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
15.09.2015 |
18:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
|
25.08.2015 |
19:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
3:1 |
Komentáře
|
18.08.2015 |
21:00 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
18.08.2015 |
19:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
11.08.2015 |
20:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
29.07.2015 |
12:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
26.07.2015 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
21.07.2015 |
20:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
15.07.2015 |
20:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
29.06.2015 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
24.06.2015 |
20:00 |
1. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
18.06.2015 |
22:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
3:0 |
|
14.06.2015 |
19:30 |
1. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.05.2015 |
20:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
21.05.2015 |
17:30 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
19.05.2015 |
18:30 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
28.04.2015 |
20:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
26.04.2015 |
19:00 |
3. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
|
3:1 |
|
26.04.2015 |
16:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
23.04.2015 |
18:00 |
3. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
31.03.2015 |
22:00 |
3. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
31.03.2015 |
21:00 |
3. |
Volání Divočiny
(M. Kalfař,
K. Kůtová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
30.03.2015 |
21:00 |
3. |
BSBAB 3:4
(Z. Plesnik,
M. Nekvasilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
30.03.2015 |
18:00 |
3. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
24.02.2015 |
20:00 |
3. |
T72H11
(J. Trunecek,
H. Brůhová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
22.02.2015 |
20:00 |
3. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
18.02.2015 |
20:00 |
3. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
|
|
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Cukrkandl
(I. Jesenská,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
|
|
1. |
Párek s broskví
(K. Ondrejková,
D. Moravec)
|
|
3:S |
|