Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
11.06.2024 |
20:30 |
2. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
02.06.2024 |
14:06 |
2. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
|
S:S |
Komentáře
|
26.05.2024 |
19:00 |
2. |
ShuttleMasters
(N. Csutorová,
M. Beránek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
23.05.2024 |
20:30 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
20.05.2024 |
19:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
30.04.2024 |
13:20 |
3. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.04.2024 |
10:00 |
3. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
16.04.2024 |
20:30 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
04.04.2024 |
20:30 |
3. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
27.03.2024 |
16:40 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.03.2024 |
14:00 |
4. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
15.03.2024 |
20:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
04.03.2024 |
19:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
28.02.2024 |
21:28 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.02.2024 |
21:27 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.02.2024 |
16:30 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
03.02.2024 |
09:30 |
4. |
ShuttleMasters
(N. Csutorová,
M. Beránek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
31.01.2024 |
10:11 |
4. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
|
S:S |
Komentáře
|
29.01.2024 |
19:30 |
4. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
23.01.2024 |
21:00 |
4. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
08.01.2024 |
19:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.12.2023 |
14:00 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.12.2023 |
12:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
28.12.2023 |
10:00 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
09.12.2023 |
11:00 |
4. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
01.12.2023 |
00:10 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
|
3:S |
|
29.11.2023 |
10:54 |
5. |
Los Plácalos
(T. Kulík,
M. Bauerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.11.2023 |
11:30 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
05.11.2023 |
20:30 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.09.2023 |
10:33 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.09.2023 |
10:33 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.09.2023 |
10:33 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
03.09.2023 |
20:00 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.08.2023 |
13:32 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.08.2023 |
21:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
26.08.2023 |
10:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.08.2023 |
21:00 |
3. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
28.07.2023 |
19:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.07.2023 |
14:30 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
12.07.2023 |
20:30 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
12.07.2023 |
11:35 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.06.2023 |
22:40 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
27.06.2023 |
22:40 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.06.2023 |
10:00 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
22.06.2023 |
16:00 |
3. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.05.2023 |
20:00 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Komentáře
|
29.05.2023 |
09:47 |
4. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.05.2023 |
17:00 |
4. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
17.05.2023 |
18:30 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
25.04.2023 |
12:25 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.04.2023 |
12:25 |
4. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.04.2023 |
12:25 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.04.2023 |
20:00 |
4. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
03.04.2023 |
00:10 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
|
S:S |
|
01.04.2023 |
11:30 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.03.2023 |
18:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
17.03.2023 |
19:30 |
4. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
26.02.2023 |
21:00 |
4. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
25.02.2023 |
18:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
12.02.2023 |
19:30 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.02.2023 |
21:00 |
4. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
30.01.2023 |
16:30 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
11.01.2023 |
21:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
05.01.2023 |
20:00 |
5. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
05.01.2023 |
19:00 |
5. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
02.01.2023 |
00:10 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
S:S |
|
09.12.2022 |
21:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
09.12.2022 |
19:00 |
4. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
06.12.2022 |
21:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
01.12.2022 |
00:10 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:S |
|
22.11.2022 |
21:00 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
17.11.2022 |
09:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
07.11.2022 |
01:01 |
4. |
buřiči
(M. Janoš,
L. Vala)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.11.2022 |
00:10 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:3 |
|
30.10.2022 |
21:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.10.2022 |
20:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
13.10.2022 |
10:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
29.09.2022 |
16:06 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.09.2022 |
21:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.09.2022 |
20:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.09.2022 |
18:00 |
2. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.08.2022 |
20:30 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
30.08.2022 |
19:30 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.08.2022 |
19:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
15.08.2022 |
20:00 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
01.08.2022 |
00:10 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
3:S |
|
13.07.2022 |
20:00 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
10.07.2022 |
20:30 |
6. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.07.2022 |
20:30 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.07.2022 |
00:10 |
5. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
S:S |
|
01.07.2022 |
00:10 |
5. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
|
S:3 |
|
01.07.2022 |
00:10 |
5. |
Hopíci
(H. Pilát,
K. Levá)
|
|
S:3 |
|
20.06.2022 |
20:30 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
22.05.2022 |
20:42 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.05.2022 |
20:42 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.05.2022 |
20:42 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.05.2022 |
20:42 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.04.2022 |
14:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
25.04.2022 |
13:01 |
4. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.04.2022 |
20:30 |
4. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
12.04.2022 |
20:30 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.03.2022 |
21:00 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.03.2022 |
20:00 |
4. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.03.2022 |
20:30 |
4. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
03.03.2022 |
20:30 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.02.2022 |
20:30 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.02.2022 |
21:51 |
5. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.02.2022 |
17:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
14.02.2022 |
21:00 |
5. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
01.02.2022 |
00:10 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
S:S |
|
31.01.2022 |
09:58 |
5. |
Kočičáci
(K. Kočí,
H. Kočí)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.01.2022 |
18:00 |
5. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
10.01.2022 |
20:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
22.12.2021 |
11:00 |
5. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
16.12.2021 |
16:17 |
5. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.12.2021 |
20:30 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
05.12.2021 |
20:30 |
5. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
01.12.2021 |
00:10 |
3. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
S:3 |
|
29.11.2021 |
20:30 |
3. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.11.2021 |
20:30 |
3. |
Vlčáci
(P. Sýkora,
O. Vomela)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
15.11.2021 |
20:30 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
31.10.2021 |
21:00 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
31.10.2021 |
20:00 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.10.2021 |
20:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.10.2021 |
15:11 |
2. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.10.2021 |
20:00 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
26.09.2021 |
19:00 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.09.2021 |
18:30 |
3. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
14.09.2021 |
21:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.09.2021 |
00:10 |
4. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
S:S |
|
01.09.2021 |
00:10 |
4. |
Dělej Běhej
(J. Provazník,
L. Krejčí)
|
|
3:S |
|
19.08.2021 |
20:30 |
4. |
Studená sprcha
(F. Kareta,
V. Šika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
08.08.2021 |
20:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
3. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:S |
|
02.08.2021 |
00:10 |
3. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:S |
|
30.07.2021 |
18:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
07.07.2021 |
01:01 |
3. |
3Lteam
(L. Kučerová,
L. Lukáš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.06.2021 |
21:00 |
4. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
29.06.2021 |
08:10 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
20.06.2021 |
19:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
02.06.2021 |
20:30 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
02.10.2020 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
L. Lindovský)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
28.09.2020 |
10:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
22.09.2020 |
21:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
22.09.2020 |
06:58 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
06.09.2020 |
20:42 |
6. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
05.09.2020 |
20:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
02.09.2020 |
09:29 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.08.2020 |
11:34 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Komentáře
|
09.08.2020 |
19:30 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
09.08.2020 |
18:30 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
24.07.2020 |
18:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
14.07.2020 |
19:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
30.06.2020 |
19:00 |
7. |
Zákon&Pořádek
(V. Pražská,
P. Šedina)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
21.06.2020 |
21:00 |
7. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
21.06.2020 |
19:00 |
7. |
Rychlá rota
(J. Kuličková,
H. Pilát)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
21.06.2020 |
18:00 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
12.06.2020 |
07:00 |
9. |
Hašani
(V. Hašek,
J. Hašková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
26.05.2020 |
07:00 |
9. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
25.05.2020 |
21:39 |
9. |
Blázinec
(N. Vondráková,
J. Krygel)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.05.2020 |
17:56 |
9. |
MiaMar
(M. Sedláček,
M. Jánošková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.05.2020 |
00:15 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
9. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
9. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
|
S:S |
|
|
|
9. |
Nedal a Netrefil
(P. Dubský,
T. Hřeben)
|
|
3:S |
Komentáře
|