Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
29.04.2019 |
19:59 |
6. |
Zadná lavica
(M. Majerčáková,
K. Krištofová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.04.2019 |
19:59 |
6. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.04.2019 |
20:30 |
6. |
Koudisáci
(M. Koudelka,
D. Koudelková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
13.04.2019 |
19:00 |
6. |
HanzLuc 2
(L. Sirotiaková,
J. Kolář)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
01.04.2019 |
00:10 |
5. |
Pikadoři
(J. Neruda,
Z. Nerudová)
|
|
S:S |
|
26.03.2019 |
11:50 |
5. |
To doběhneš
(k. šenkýřová,
L. Hais)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.03.2019 |
19:30 |
5. |
Divoši
(M. Burdová,
L. Divoký)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
18.03.2019 |
20:30 |
5. |
NoMercy!
(D. Kotalík,
K. Mentlíková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
27.02.2019 |
21:00 |
6. |
Marbaři
(M. Šedivý,
B. Chandrycká)
|
|
3:0 |
|
25.02.2019 |
20:30 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
11.02.2019 |
20:30 |
6. |
Patt a Matt
(A. Fellnerová,
M. Vobořil)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
26.05.2014 |
21:30 |
6. |
Stromeček hoří
(K. Štěpánová,
M. Čepelík)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
14.05.2014 |
19:00 |
6. |
Los Pojeros
(J. Pojer,
K. Pojerova)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
24.04.2014 |
21:00 |
5. |
Alča a Lumča
(A. Pazderková,
L. Hovančík)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
24.04.2014 |
20:00 |
5. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
16.04.2014 |
21:00 |
5. |
Mořský koníci
(O. Hotový,
V. Junková)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
15.04.2014 |
21:00 |
5. |
3:4
(B. Salayova,
Z. Plesnik)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
14.04.2014 |
20:00 |
5. |
Swoosh
(J. Jurak,
L. Vacková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
30.03.2014 |
20:00 |
4. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
27.03.2014 |
21:00 |
4. |
Blijící lišky
(J. Vozák,
M. Tejnecká)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
25.03.2014 |
21:00 |
4. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
16.03.2014 |
20:00 |
4. |
Kuřátko s bábou:-)
(J. Harasim,
I. Lauermannová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
28.02.2014 |
18:00 |
5. |
Copa je tutó?!
(K. Čiháková,
S. Zbyněk)
|
|
3:S |
|
26.02.2014 |
21:00 |
5. |
Eagles
(T. Řimnáčová,
J. Havle)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
25.02.2014 |
21:00 |
5. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
23.02.2014 |
16:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
29.01.2014 |
21:00 |
6. |
Cuba Libre
(J. Hojer,
M. Hojerová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
19.01.2014 |
12:00 |
6. |
Kocfeldovi
(T. Kocfelda,
T. Řezníčková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
Komentáře
|
15.01.2014 |
21:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
03.01.2014 |
20:30 |
7. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
28.12.2013 |
12:00 |
7. |
Kapustňáci
(M. Janová,
O. Kadeřábek)
|
Hamr Záběhlice |
3:0 |
Komentáře
|
09.12.2013 |
21:00 |
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
DOMYNO |
2:3 |
Komentáře
|
27.11.2013 |
21:00 |
6. |
Thelma a Luisa
(B. Veselá,
M. Horálek)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
26.11.2013 |
21:00 |
6. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
DOMYNO |
0:3 |
Komentáře
|
20.11.2013 |
21:00 |
6. |
holky z Budějc
(M. Krupauerová,
A. Milotová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
06.11.2013 |
21:00 |
6. |
Malá rodina
(D. Heroldová,
M. Pokorný)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
30.10.2013 |
21:00 |
5. |
Budějčáci
(J. Štěrba,
B. Salayova)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
29.10.2013 |
21:00 |
5. |
Strážci vesmíru
(D. Plachý,
G. Vránová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
21.10.2013 |
21:00 |
5. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
1:3 |
|
15.10.2013 |
21:00 |
5. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
01.10.2013 |
21:30 |
5. |
TROLOLO
(E. Kubešová,
M. M)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.09.2013 |
15:30 |
5. |
Kat a Mat
(K. Moderová,
M. Lachký)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Komentáře
|
29.09.2013 |
14:00 |
5. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
21.09.2013 |
13:00 |
5. |
Cébéčka
(P. Benáček,
M. Valachová)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
28.08.2013 |
21:00 |
6. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
27.08.2013 |
20:00 |
6. |
To půjde samo!
(V. Vlčková,
O. Merta)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
13.08.2013 |
20:00 |
6. |
Jarmary
(M. Mašek,
J. Berkova)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
25.07.2013 |
20:00 |
6. |
Pantáta
(M. Chlebíková,
J. Frnoch)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
21.07.2013 |
19:00 |
6. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
16.07.2013 |
21:00 |
6. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
DOMYNO |
2:3 |
Komentáře
|
11.07.2013 |
20:00 |
6. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
17.06.2013 |
19:30 |
7. |
Trufča
(J. Slavík,
K. Vaněčková)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
16.06.2013 |
19:00 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
Komentáře
|
13.06.2013 |
20:00 |
7. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
23.05.2013 |
20:30 |
8. |
Rychlý brusle
(P. Kordová,
J. Jabor)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
09.05.2013 |
20:00 |
8. |
Puntík a ťapinka
(K. Bílková,
P. Kovář)
|
DOMYNO |
3:0 |
Komentáře
|
28.04.2013 |
16:00 |
8. |
Poker face
(K. Marková,
M. Matoušek)
|
Beachclub Strahov |
1:3 |
Komentáře
|
21.04.2013 |
19:00 |
8. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
24.03.2013 |
18:00 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
21.03.2013 |
21:00 |
7. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
19.03.2013 |
21:30 |
7. |
ČeKo
(P. Kopecký,
M. Kopecká)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
26.02.2013 |
13:00 |
6. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
10.02.2013 |
14:00 |
6. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Komentáře
|
07.02.2013 |
21:00 |
6. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
24.01.2013 |
19:00 |
7. |
MaMuT
(L. Müllerová,
L. Martinický)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
Komentáře
|
08.01.2013 |
21:00 |
7. |
Sharp
(J. Lučkaničová,
M. Mrajca)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
29.12.2012 |
19:00 |
7. |
Písečná smršť
(M. Hojerová,
M. Pospíšilová)
|
DOMYNO |
3:0 |
Komentáře
|
21.12.2012 |
18:00 |
7. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Komentáře
|
16.12.2012 |
20:00 |
7. |
Romantici
(J. Bušta,
L. Matoušková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
15.12.2012 |
18:00 |
7. |
Poker face
(K. Marková,
M. Matoušek)
|
DOMYNO |
1:3 |
Komentáře
|
30.11.2012 |
19:00 |
7. |
Beach Prales
(J. Procházka,
R. Ondráček)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
30.11.2012 |
12:22 |
7. |
JAKO LVI
(J. Jírovec,
R. Ilčenková)
|
|
2:3 |
|
25.11.2012 |
20:00 |
7. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
Komentáře
|
19.11.2012 |
19:35 |
7. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.09.2012 |
19:00 |
6. |
MaMuT
(L. Müllerová,
L. Martinický)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Kat a Mat
(K. Moderová,
M. Lachký)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Nanosekunda
(M. Vacínová,
J. Chochol)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Kuna písečná
(M. Konecny,
A. Zvelebilová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Vodolka
(P. Jančálková,
O. Kutička)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Horký maliny
(V. Tatarová,
O. Tichý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Holmi
(K. Holinská,
M. Kucharič)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
ASANTU
(A. Votavová,
T. O)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Písečná bouře
(J. Drda,
D. Palivcová)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Ro(š)ťáci
(J. Rot,
T. Novosádová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Sisi
(A. Marcinik,
J. Veselá)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Los lemplos
(M. Müllerová,
J. Koláček)
|
|
S:S |
|
|
|
7. |
JAKO LVI
(J. Jírovec,
R. Ilčenková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
8. |
MaMuT
(L. Müllerová,
L. Martinický)
|
|
3:S |
|