Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
09.06.2024 |
11:30 |
4. |
ATOM
(T. Kratochvíl,
A. Jiranová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
07.06.2024 |
19:00 |
4. |
Badu team
(P. Bárta,
K. Dunička)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
22.05.2024 |
18:30 |
3. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
21.05.2024 |
19:00 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
19.05.2024 |
19:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
16.05.2024 |
20:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
02.05.2024 |
00:10 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
S:S |
|
23.04.2024 |
19:30 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
22.04.2024 |
17:30 |
4. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.04.2024 |
16:00 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
29.03.2024 |
18:00 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
26.03.2024 |
18:00 |
3. |
ShuttleMasters
(N. Csutorová,
M. Beránek)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
06.03.2024 |
19:00 |
3. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
03.03.2024 |
10:00 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
29.02.2024 |
20:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
18.02.2024 |
18:30 |
2. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.02.2024 |
18:00 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.02.2024 |
14:00 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
21.01.2024 |
20:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
13.01.2024 |
10:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
12.01.2024 |
18:00 |
2. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
07.01.2024 |
09:00 |
2. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
20.12.2023 |
20:00 |
2. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.12.2023 |
19:30 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.12.2023 |
12:30 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
02.12.2023 |
19:00 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
29.11.2023 |
18:00 |
2. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
26.11.2023 |
20:00 |
2. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
15.11.2023 |
16:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
12.11.2023 |
18:00 |
2. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
23.10.2023 |
21:00 |
3. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
23.10.2023 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
21.10.2023 |
14:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
08.10.2023 |
18:00 |
3. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
29.09.2023 |
02:24 |
4. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.09.2023 |
19:30 |
4. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
13.09.2023 |
18:00 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.09.2023 |
18:00 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.08.2023 |
19:30 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
28.08.2023 |
20:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.08.2023 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
17.08.2023 |
19:30 |
4. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
25.07.2023 |
19:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.07.2023 |
18:00 |
6. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.07.2023 |
18:00 |
6. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
08.07.2023 |
19:00 |
6. |
Děravé rakety
(J. Beneš,
M. Pohlová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
26.06.2023 |
12:03 |
4. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.06.2023 |
12:03 |
4. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.06.2023 |
12:02 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.06.2023 |
06:22 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
31.05.2023 |
18:00 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
23.05.2023 |
16:00 |
4. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
22.05.2023 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
21.05.2023 |
17:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
28.04.2023 |
18:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
25.04.2023 |
19:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.04.2023 |
19:00 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
08.04.2023 |
17:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.03.2023 |
18:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
15.03.2023 |
19:00 |
4. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
09.03.2023 |
21:00 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
08.03.2023 |
20:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
28.02.2023 |
19:30 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.02.2023 |
19:30 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
12.02.2023 |
15:00 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
07.02.2023 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.01.2023 |
20:00 |
3. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
18.01.2023 |
19:30 |
3. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
15.01.2023 |
16:30 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
06.01.2023 |
18:00 |
3. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
01.01.2023 |
15:19 |
3. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:S |
Komentáře
|
29.12.2022 |
19:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
17.12.2022 |
20:00 |
3. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
04.12.2022 |
20:30 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
30.11.2022 |
19:15 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
30.11.2022 |
18:30 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.11.2022 |
21:00 |
2. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
10.11.2022 |
20:30 |
2. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
30.10.2022 |
19:30 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
30.10.2022 |
18:30 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
13.10.2022 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
12.10.2022 |
19:00 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
28.09.2022 |
21:59 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.09.2022 |
11:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
18.09.2022 |
20:00 |
3. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.09.2022 |
05:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
25.08.2022 |
19:30 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
22.08.2022 |
11:52 |
5. |
Rakety
(M. Balák,
O. Vaněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.08.2022 |
20:00 |
5. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.08.2022 |
18:00 |
5. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
29.07.2022 |
10:06 |
7. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.07.2022 |
20:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
10.07.2022 |
18:00 |
7. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
08.07.2022 |
21:00 |
7. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
01.07.2022 |
00:10 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
S:3 |
|
01.07.2022 |
00:10 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
|
S:3 |
|
26.06.2022 |
09:37 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.06.2022 |
23:07 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.05.2022 |
12:42 |
5. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.05.2022 |
12:42 |
5. |
Hopíci
(H. Pilát,
K. Levá)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
23.05.2022 |
12:42 |
5. |
Retro tým
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
|
3:0 |
|
06.05.2022 |
20:00 |
5. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
27.04.2022 |
20:30 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
21.04.2022 |
19:00 |
3. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.04.2022 |
19:00 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
13.04.2022 |
18:00 |
3. |
One and a half
(D. Jungblut,
L. Tan)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
31.03.2022 |
20:00 |
3. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.03.2022 |
20:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
11.03.2022 |
21:00 |
3. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
10.03.2022 |
20:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
27.02.2022 |
18:00 |
3. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
27.02.2022 |
17:00 |
3. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
16.02.2022 |
21:00 |
3. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
10.02.2022 |
19:00 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
31.01.2022 |
19:00 |
3. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
23.01.2022 |
17:30 |
3. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
23.01.2022 |
15:30 |
3. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
19.01.2022 |
14:25 |
3. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
03.01.2022 |
00:10 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:3 |
|
02.01.2022 |
17:00 |
2. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.12.2021 |
20:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Sportovní centrum Olšanka |
0:3 |
|
07.12.2021 |
01:01 |
2. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.11.2021 |
20:00 |
2. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.11.2021 |
21:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
04.11.2021 |
20:00 |
2. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.10.2021 |
18:00 |
1. |
SportsGeek
(K. Kašparová,
J. Puškár)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.10.2021 |
20:30 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
10.10.2021 |
19:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
08.10.2021 |
18:30 |
1. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
22.09.2021 |
21:00 |
2. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.09.2021 |
21:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.09.2021 |
11:00 |
2. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
08.09.2021 |
20:00 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.08.2021 |
19:30 |
3. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.08.2021 |
19:00 |
3. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
09.08.2021 |
09:29 |
3. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:0 |
|
04.08.2021 |
19:00 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
30.07.2021 |
19:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
26.07.2021 |
20:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.07.2021 |
20:00 |
2. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.07.2021 |
18:30 |
2. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
24.06.2021 |
20:00 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.06.2021 |
19:00 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
13.06.2021 |
20:00 |
2. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
07.06.2021 |
01:01 |
2. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
04.10.2020 |
19:30 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
23.09.2020 |
21:00 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
20.09.2020 |
18:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.09.2020 |
15:00 |
4. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
05.09.2020 |
11:00 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
L. Lindovský)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
02.09.2020 |
20:30 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
31.08.2020 |
18:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.08.2020 |
20:00 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
06.08.2020 |
21:00 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
04.08.2020 |
19:00 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
29.07.2020 |
20:30 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
17.07.2020 |
19:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
06.07.2020 |
14:48 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
S:S |
Komentáře
|
04.07.2020 |
19:00 |
5. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
02.07.2020 |
19:00 |
5. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
22.06.2020 |
18:00 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
12.06.2020 |
21:00 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
07.06.2020 |
18:00 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
31.05.2020 |
18:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
25.05.2020 |
18:00 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
13.05.2020 |
21:47 |
6. |
Dvje holki
(V. Nováková,
L. Honková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
06.05.2020 |
19:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
03.05.2020 |
18:00 |
6. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
15.03.2020 |
19:00 |
6. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
03.03.2020 |
09:47 |
6. |
Choť topiče
(K. Kuželka,
M. Berka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.02.2020 |
20:00 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
09.02.2020 |
14:30 |
6. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
05.02.2020 |
19:00 |
6. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.01.2020 |
19:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
23.01.2020 |
20:00 |
5. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.01.2020 |
19:00 |
5. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
17.01.2020 |
19:00 |
5. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
16.12.2019 |
11:26 |
5. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.12.2019 |
19:00 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
06.12.2019 |
21:30 |
5. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
25.11.2019 |
18:30 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
17.11.2019 |
17:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.11.2019 |
19:00 |
4. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
07.11.2019 |
20:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
22.10.2019 |
08:32 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.10.2019 |
21:00 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
11.10.2019 |
19:30 |
5. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
11.10.2019 |
17:30 |
5. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
27.09.2019 |
20:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
27.09.2019 |
18:30 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
10.09.2019 |
20:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
09.09.2019 |
20:30 |
6. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Komentáře
|
02.09.2019 |
00:10 |
5. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
|
S:S |
|
01.09.2019 |
22:11 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.08.2019 |
18:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
05.08.2019 |
19:30 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.07.2019 |
19:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
27.07.2019 |
12:00 |
5. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.07.2019 |
19:00 |
5. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
15.07.2019 |
19:30 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
23.06.2019 |
20:30 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.06.2019 |
20:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
17.06.2019 |
18:30 |
6. |
Huraa team
(A. tjekka,
A. Rai)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
13.06.2019 |
20:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
02.06.2019 |
19:30 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
21.05.2019 |
19:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
15.05.2019 |
20:30 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.05.2019 |
20:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
01.05.2019 |
21:23 |
6. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.05.2019 |
21:21 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:S |
Komentáře
|
16.04.2019 |
20:30 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
12.04.2019 |
20:30 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
25.03.2019 |
16:00 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
21.03.2019 |
19:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
17.03.2019 |
15:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
17.03.2019 |
15:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
03.03.2019 |
10:00 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
01.03.2019 |
18:30 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
21.02.2019 |
21:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
10.02.2019 |
20:00 |
6. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
03.02.2019 |
19:00 |
4. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
23.01.2019 |
19:00 |
4. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
22.01.2019 |
09:00 |
4. |
2LP
(L. Švec,
J. Melen)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
08.01.2019 |
20:30 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
27.12.2018 |
18:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
18.12.2018 |
08:00 |
6. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.12.2018 |
20:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.12.2018 |
19:00 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.11.2018 |
20:30 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.11.2018 |
19:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
24.11.2018 |
18:00 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.11.2018 |
20:30 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
31.10.2018 |
20:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
30.10.2018 |
18:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
22.10.2018 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
19.10.2018 |
19:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Komentáře
|
27.09.2018 |
18:30 |
5. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
18.09.2018 |
20:30 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.09.2018 |
14:00 |
5. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
|
3:S |
Komentáře
|
11.09.2018 |
19:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
02.09.2018 |
17:00 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
31.08.2018 |
17:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
29.08.2018 |
19:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
27.08.2018 |
18:00 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
25.07.2018 |
19:00 |
4. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
23.07.2018 |
20:00 |
4. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
09.07.2018 |
18:30 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.07.2018 |
20:00 |
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
06.06.2018 |
20:00 |
4. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
06.06.2018 |
19:00 |
4. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
28.05.2018 |
20:00 |
5. |
Beránek a Ovečka
(K. Otruba,
N. Reichmannová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
20.05.2018 |
19:00 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.05.2018 |
20:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
27.04.2018 |
20:00 |
6. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
22.04.2018 |
20:30 |
6. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
07.04.2018 |
19:00 |
6. |
Petrovický expres
(A. Zahradníčková,
M. Andrýs)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.03.2018 |
18:30 |
7. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
17.03.2018 |
20:00 |
7. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
17.03.2018 |
19:00 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.02.2018 |
11:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sport Troja |
3:2 |
|
09.02.2018 |
19:00 |
8. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
|
|
8. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
|