Načítám…

VIDEO: Jak řídíme naše projekty s Freelem?

VIDEO: Jak řídíme naše projekty s Freelem?
15. Září 2023
Už jste slyšeli o Freelu? Takový český Basecamp, neboli aplikace pro řízení workflow. Jen možná trochu lepší :) A my jako VAŠE LIGA ho používáme úplně od jeho začátku, než začal být v českém rybníčku slavnou rybou. O co jde?

My si Freelo pamatujeme, když na něm pracoval jen náš někdejší hráč Karel Dytrych a 2 další lidi. Dnes je to známé jméno v českém online světě s více, než 30 zaměstnanci, a stále roste. Každý měsíc v jejich newsletteru se nestačíme divit nad výčtem nových funkcí, nedávno například přidání Mind mapy a Timeline. Máme tento projekt rádi a držíme mu palce.

Zde můžete omrknout video Petra Lundáka s případovou studií, jak používáme Freelo ve VAŠÍ LIZE:


Freelo používáme primárně pro vše kolem našeho webu. Cokoli je potřeba upravit plus nové nápady řešíme s externím programátorem ve Freelu. Když máme nějaký nový nápad k webu, míří sem, pak se kolem vytvoří diskuze, kterou můžeme dokončit online nebo případně osobně, když je to něco většího. A pak je z toho úkol, kterému určíme prioritu a zařadíme do seznamu úkolů k programování.

Dále ve Freelu řídíme marketingové kampaně. Usnadňuje to komunikaci mezi našim týmem a externí grafičkou a online marketérem. Ladíme a schvalujeme podobu vizuálů a textů a posouváme dál.

Více o našem používání Freela i o našem fungování si můžete přečíst v rozhovoru, který jsme před nějakou dobou s Freelem dělali.

Pokud máte firmu či firmičku, nebo i pokud jste na volné noze a s někým se potřebujete na projektech sladit, Freelo moc doporučujeme. Mají i nejjednodušší Free tarif nebo 14denní zkoušku zdarma.

Sportu a Freelu zdar :)


Za tým VAŠÍ LIGY,

Tom
Tomáš - zakladatel tohoto cirkusu

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!