Načítám…

Energie, která spojuje: Matcha Tea + VAŠE LIGA

Energie, která spojuje: Matcha Tea + VAŠE LIGA
1. Březen 2024
Dnešním dnem začíná něco, na co se moc těšíme. Něco, co nám dává smysl. Něco, co (doufáme) příjemně překvapí i tebe! Zahajujeme spolupráci s Matcha Tea. Co je matcha a co nám náš nový parťák přinese? To se dočteš v tomto článku.

Stejně jako sport i matcha dokáže nabudit tělo i ducha. A co víc, pomáhá udržet dlouhodobou energii, zlepšuje koncentraci a zrychluje regeneraci, což je ideální pro každého sportovce. A kdo stále neví o co jde, matcha je 100% zelený čaj rozemletý na jemný zelený prášek

Za značkou Matcha Tea stojí Petr Patočka, který se původně věnoval dovozu kvetoucích čajů, ale na rozdíl od čajů tento obchod nekvetl tak, jak si Petr představoval. Už přemýšlel o tom, že obchody ukončí, když narazil na jedinečný japonský čaj matcha. Matcha mu učaroval natolik, že se rozhodl ho uvést na český trh. A dnes se jedná o jeden z nejprodávanějších čajů v ČR. Matcha Tea je na českém trhu už 12 let a v současnosti je i největším dovozcem matcha do střední a východní Evropy.

Tato spolupráce je pro nás víc než partnerství, je to spojení dvou světů, které se vzájemně doplňují a posouvají hranice toho, co můžeme dosáhnout společně.

Kde se s Matcha Tea setkáš?

Matcha Tea s námi pojede na Sportkemp, kde máme ideální podmínky k otestování toho, zda skutečně funguje! Protože 4 dny plné sportu i večerní zábavy jsou prostě záhul.

Na jednom z pravidelných běžeckých závodů na 5 a 10 km v Braníků budeš moct ochutnat nejrůznější Matcha Tea produkty, od čaje přes shaky, snacky a oříšky v matcha čokoládě.

Nachystán je také slevový kód pro hráče VAŠÍ LIGY. To jen tak pro začátek. Společných nápadů máme mnohem více a postupně je budeme představovat.

Pro členy VAŠÍ LIGY platí speciální slevový kód: VASELIGA, který je na 20% slevu na nákupy na e-shopu www.matchatea.bio 


Jaké máme s matcha zkušenosti my v týmu VAŠÍ LIGY?

Né každému zachutná matcha na poprvé. Proto pokud jeho chuť neznáš, doporučujeme začít se shaky, které mají ovocnou příchuť díky sušenému ovoci. Určitě si nedávej matcha ráno na lačno, je opravdu silný. Chutná skvěle s mlékem a oslazený medem. Dá se pít i na studeno, třeba s ovocným džusem.


Terka prvně zkusila Matcha Tea ve fitku po spinningu. Petr nemá rád kávu, tak se těší na vyzkoušení této alternativy pro dodání energie. Tomáš si dává Matcha Latte v kavárnách, ale s pořádnou dávkou cukru nebo s dortíkem k tomu. Já mám oblíbenou teplou verzi, kdy si doma dělám Matcha Tea s ohřátým kokosovým mlékem. A zároveň se chystám na omezení kávy, tak se teším, jak to sama na sobě otestuji - jak se cítím po kávě a jak po matcha! 

Na Matcha Tea mi přijde super, že se dá koupit v praktických minibaleních, které jsou akorát tak na jeden drink. Stačí vysypat do shakeru nebo láhve, přilít jakýkoliv nápoj a protřepat. Takže si matcha snadno a rychle připravíš i na cestách nebo klidně ve sportcentru před zápasem VAŠÍ LIGY!

Přínosy matcha (nejen) pro sportovce

  • Matcha Tea je autentický japonský produkt, jehož výroba dodržuje tradiční postupy, čímž zaručuje vysokou kvalitu.
  • Veškerý matcha od Matcha Tea je 100% přírodní, neobsahuje konzervanty ani barviva a je certifikován bio, což zajišťuje bezpečnost a zdravotní přínosy produktu.
  • Matcha Tea je bohatý na antioxidanty, vitamíny a minerály, které podporují celkové zdraví, zvyšují energii a podporují regeneraci po fyzickém výkonu.
  • Díky obsahu teofylinu poskytuje Matcha Tea postupné a stabilní uvolňování energie, na rozdíl od rychlého nástupu a úpadku energie při konzumaci klasického kofeinu.
  • Přítomnost aminokyseliny L-theanin v Matcha Tea podporuje soustředění a relaxaci bez ospalosti, což je ideální pro sportovce i pro osoby s náročným pracovním režimem.
  • Značka Matcha Tea klade důraz na ekologické balení a snižování uhlíkové stopy, což rezonuje s našimi hodnotami, kdy preferujeme ekologicky šetrné produkty.
  • Matcha Tea je univerzální produkt, který se dá použít v mnoha variantách – od tradičních nápojů přes sladké a slané pokrmy až po energetizující koktejly, které využiješ třeba před zápasem

Tak třeba brzy vyrazíš s matchou na match i ty!

Sportu a matcha zdar,

Šárka


Tomáš Reinbergr
Šárka Reinbergrová Ligová roztleskávačka

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistruj se!