Načítám…

Dalo by se říct (jasná) výhra pro Jasnou výhru

Dalo by se říct (jasná) výhra pro Jasnou výhru
16. Říjen 2021
Říjnový turnaj ve znamení změn v počtu příchozích hráčů, ale i ve vyrovnaných zápasech jak v singlech, tak v deblech. Jasná výhra a Roman Havlík ovládli své kategorie.

Zápasy ve skupinách jinak

Musím říct, že omluva některých hráčů na poslední chvíli způsobila změnu již připraveného herního systému a pro některé tak menší počet odehraných zápasů v základních skupinách, za což se některým hráčům ještě jednou omlouvám. Vědí, že na našich turnajích na toto nejsou zvyklí, ale bohužel se stalo, takže místo 3 zápasů v základní skupině kvůli nedorazilcům někteří hráči odehráli pouze dva. 

Po odehrání základních skupin každopádně se už pavouk hrál v klasickém módu, v singlech pavouk 16 a ve čtyřhrách pavouk 8. 

Pojďme se podívat na momentky ze zápasu 

Klárka Holičová

Lukáš Ondraczka

Tým TODÁŠ

Tým RODA

Vítězové v singlech

V singlech se na třetím místě umístil Pavel Havlát, který na sety 2:1 porazil Milana Čermáka. O zlato bojovali Honza Krupica s Romanem Havlíkem a bitva byla taky třísetová. Skončila vítězně pro již zmiňovaného Romana Havlíka. 

Holky byly tentokrát pouze dvě a mezi nimi skončila lépe Gabča Bociánová, která skončila o jedno místo lépe na 10. místě a Klárka Holičová skončila 11. Holky tentokrát mez medailí, ale dobré ceny si odnesly.


Vítězové ve čtyřhrách

Sešlo se celkem 13 týmů a z těchto týmu se do souboje o třetí místo dostaly týmy Dobrý příští a Wasabi. Dvousetový zápas skončil lépe pro tým Wasabi v rodiném  složení taťka Standa Havlát a syn Pavel Havlát. Ve finále byla bitva o něco napínavější, tam se za stavu jedna, jedna hrál ještě třetí rozhodující set. A ten vybojovali tým Jasná výhra ve složení Honza Bárta a Milan Levíček . Střihači skončili druzí ve stálém složení Kuba Ondroušek a Adéla Skokanová. 

Spodní skupinu, kde si zahrálo každý s každým 5 týmů, vyhrál tým Wandráci. 

Všem oceněným moc gratuluji.

A společné fotky na závěr

Všem moc děkuji za účast a v listopadu se zase těším.

Pááčko.

Terez

Terka Navrátilová - správkyně ligy v BrněDiskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na VAŠÍ LIZE?Zaregistruj se!

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím