Záříjový závod SANASPORT Běžecké Tour VŠ LIGY 5km

Běhání

Zářijový závod odstartuje netradičně v 17 hodin (je svátek, není práce, není škola). Je to proto, že kromě běžného vyhlašování je tu i závěr ročníku. Vyhlašovat budeme společně se zástupci Sanasport.cz . V jejich stánku v místě startu a cíle se můžete těšit na měření došlapu a testovací běžeckou obuv značky ASICS, se kterou si můžete zaběhnout i závod. Navíc bude možnost si vyzkoušet a výhodně pořídit i boty na squash, badminton, volejbal a některé další sporty.

Nabízí se tak velmi dobrá možnost díky odbornému poradenství Sanasport.cz získat typologicky nejvhodnější boty, navíc se slevou až 30% (platit možno i kartou). Udělejte si na svatováclavské odpoledne čas a přijďte už ve čtyři!

Základní údaje

Organizátor

Termíny

Záříjový závod SANASPORT Běžecké Tour VŠ LIGY 5km

Středa 28. září od 17:00 h

80 Kč

27 / 80 účastníků

Akce již proběhla

Informace

Program

Akce bude zahájena cca v 16:30 za přítomnosti zástupců hlavního partnera celé tour, společnosti Sanasport.cz. V jejich stánku v místě startu a cíle se můžete těšit na

  • diagnostiku došlapu a zjištění stavu podélné a příčné klenby s následným doporučením pro vás typologicky nejvhodnější obuvi
  • testovací běžeckou obuv značky ASICS, se kterou si můžete zaběhnout i závod na 5 nebo na 10 km
  • prodej obuvi s až 30% slevou v místě konání akce!

Toto vše bude probíhat jak před tak po závodě a pro doprovod běžců i v jeho průběhu.

Závod

Po registraci a samostatném rozcvičení začíná v 17:00 závod s hromadným startem. Až doběhne poslední závodník nebo vyprší časový limit (kolem šesté) proběhne slavnostní vyhlášení vítězů záříjového běhu i celé tour.

Po závodě

Zájemcům doporučuji po skončení akce využít služeb restaurace hned v areálu Hamr Braník, kde můžeme společně zhodnotit dosažené výkony u dobrého jídla a pití.

Pravidla

Trať

Doprava

  • MHD do stanice Nádraží braník (Tramvaj 3, 17, 21, BUS 121)
  • Auto se dá zaparkovat v blízkém okolí areálu Hamrsport Braník (odkaz).

Úschova zavazadel

  • možnost uložit zavazadla do pořadatelského stanu
  • sprchy a šatny tenisového areálu nelze z kapacitních důvodů využít

Pravidla a další informace

Prezence

Projděte skrz areál Hamr Braník (po šipkách s logem VŠ LIGY) směrem k Vltavě. Pořadatelský stan nebude možné přehlédnout.

Bonus

  • Pro první tři běžkyně jsou připraveny medaile a drobné ceny Asics od firmy SANASPORT.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím