Předváděčka video-analýzy Vista Sport

Tenis

Předváděčka revoluční technologie speciálně pro VAŠÍ LIGU. Spojení hi-tech a sportu. Vista sport video-analýza – úspěšný účastník soutěže Den D.

Myslíš si, že víš, jak hraješ? Zjisti, kde jsou tvoje slabiny a kde silné stránky. Jakou máš úspěšnost na backhandu/forhandu, vzadu či na síti. Co na tvého soupeře platí a co naopak na tebe? Jak to máš hrát jinak, abys vyhrával? Co musíš odstranit?

Získej video-záznam své hry včetně online streamingu. Pokud se ti zalíbí předváděná video-analýza, máš na ní díky naší spolupráci slevu.

Základní údaje

Organizátor

Termíny

Předváděčka video-analýzy Vista Sport

Čtvrtek 19. ledna od 19:00 h

400 Kč

4 / 16 účastníků

Akce již proběhla

Informace

Program

Během 3 hodin se vystřídá na 2 kurtech vybavených kamerami 16 hráčů. Vždy 2 spolu odehrají 1 set.

V ceně získáš video-záznam své hry a online streaming.

Na místě ti odborníci ukážou Vista Sport video-analýzu, úspěšný projekt z Dnu D. Ten ti pomůže odhalit tvé slabiny a tak se můžeš zlepšovat. Pokud se ti služba zalíbí, můžeš si ji se slevou 200 Kč zakoupit. Běžná cena video-analýzy je 1900 Kč, na této akci máte možnost koupit si jí za 1700 Kč. Rozbor se provádí pro tebe i tvého soupeře, takže pokud se se soupeřem dohodnete, můžete si to koupit na půl.

V ceně předváděčky jsou kurty i míče.

Pravidla

Přijď si s parťákem odehrát během 45 minut 1 set na kurtu vybaveném videokamerami. Ozveme se ti s konkrétním časem v rozmezí těchto 3 hodin.

Pokud již máš parťáka, s kterým se chceš natočit, výborně. Dej nám to vědět. Pokud ne, přiřadím tě k některému.

Zde omrkni video o Vista Sport analýze.

Prezence

Recepce Hamr Záběhlice

Bonus

  • videozáznam hry v ceně
  • stream online v ceně
  • předvedení video-analýzy Vista Sport
  • sleva 200 Kč při zakoupení video-analýzy. Běžná cena video-analýzy je 1900 Kč, na této akci máte možnost koupit si jí za 1700 Kč. Rozbor se provádí pro tebe i tvého soupeře, takže pokud se se soupeřem dohodnete, můžete si to koupit na půl.
  • kurty v ceně
  • míče v ceně
  • video od Vista Sport

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím