Načítám…

Lyžák s VAŠÍ LIGOU 2022

Lyžák s VAŠÍ LIGOU 2022

Pojeď s námi zavzpomínat na lyžáky. Čtvrtý Lyžák s VAŠÍ LIGOU proběhne od čtvrtka večer 6. ledna do neděle 9. ledna 2022 v Peci pod Sněžkou. Ubytováni budeme jako v předchozích letech v horské chatě Žižkova bouda umístěné přímo na sjezdovce, v blízkosti běžkařské magistrály s nádherným výhledem na Sněžku.

Odkaz na program.

Letošním tématem jsou Zimní olympijské hry Peking. Na 3 dny se tak staneš olympionikem a můžeš se těšit na tu pravou olympijskou atmosféru s čínským nádechem!

Vloni se toho moc nenalyžovalo, tak si to tuhle zimu o to víc užijeme. Bude to velký! Rozhodně si to nenech ujít :) Lyžovačka, super parta lidí na horách. Během 3 dnů můžeš zažít výlet na běžkách, závod ve slalomu nebo na běžkách, výuku carvingu, výlet na skialpech, možnost si půjčit snowblady, lekce jógy. Také si dáme drink na ice baru s dokonalým výhledem na Sněžku. Zahrajeme si ping-pong, beer pong nebo spikeball na sněhu a večer si užiješ pohodu na chatě. Rozdávat se budou olympijské medaile. Prostě 3 dny nabité sportem a zábavou.

Video z roku 2020 pro nasátí atmosféry Lyžáku:

Základní údaje

  • Začátek akce
    6. ledna 2022
  • Diskuze
    3 komentářů v diskuzi
  • Místo konání
    Pec pod Sněžkou, Žižkova bouda místo konání

Organizátor

Termíny

Dospělý

Čtvrtek 6. ledna od 18:00 h

4450 Kč

36 / 42 účastníků

Akce již proběhla

Dítě 3-12 let

Čtvrtek 6. ledna od 18:00 h

3560 Kč

4 / 6 účastníků

Akce již proběhla

Rodič + dítě 0-2 roky

Čtvrtek 6. ledna od 18:00 h

4450 Kč

3 / 4 účastníků

Akce již proběhla

Informace

Výsledky nejsou k dispozici

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím