Loading…

Squash turnaj VAŠÍ LIGY Praha - srpen

Squash turnaj VAŠÍ LIGY Praha - srpen

Ahoj sportovci! Těšíme se na vás na turnaji ve squashi na Strahovských kurtech od 18:00. 

A která jsi skupina? Použij tento jednoduchý návod:

Kategorie D a pokročilí: jsi zapsán u ČASQ a ve VAŠÍ LIZE hraješ v hlavní sézoně 1. - 7. skupinu? Tady si určitě zahraješ. [minimální počet hráčů turnaje kategorie D je 8]

Středně pokročilí: Pokud obvykle hraješ v hlavní sezóně VAŠÍ LIGY 8. -12. skupinu, zde určitě najdeš dobré a vyrovnané soupeře.

Prosím respektujme aktuální Covidová opatření: https://www.vaseliga.cz/clanek/covid-aktualneBasic data

Organizer

Event dates

Kategorie D a pokročilí

Friday 26. August od 18:00 h

380 CZK 400 CZK 19.08.2022 18:00

0 / 16 participants

To be able to register for this event you have to log in

Kategorie středně pokročilí

Friday 26. August od 18:00 h

380 CZK 400 CZK 19.08.2022 18:00

0 / 16 participants

To be able to register for this event you have to log in

Information

Programme

Ahoj všem hráčům squashe! Stejně jako každý měsíc se těšíme se na vás na turnaji ve squashi na Strahovských kurtech od 18:00.  

Přijď prosím ideálně na Strahovské sportoviště 17:40. Ať se v klidu nachystáš, trochu rozehřeješ a vylosuješ si svoji skupinu aby v 18:00 mohl začít naplno turnaj! Ať pak nemusíme spěchat rychle ze sportoviště :)

Přijďte poznat turnajovou atmosféru, seznámit se s dalšími hráči na kurtech a po turnaji i v hospodě. Čeká vás 6–7 krátkých utkání ve squashovém tempu. Nejdříve ve skupině a pak v pavouku. A to je podle nás už slušná dávka sportu!

Co je vlastně v ceně?

  • kurty a míčky
  • medaile, drobné ceny 
  • fotky a reportáž po turnaji
  • malá tombola
  • možnost vyzkoušet si testovací rakety Technifiber

Ale neboj: Informace budou zopakovány i před samotným turnajem. Takže kdyby jsi něco náhodou nevěděl nebo  zapomněl všechno ti řekneme, tak aby jsi se soustředil jen na zápasy. I proto je dobré přijít chvíli před 18:00.

Ti nejlepší z kategorie  se mohou těšit na hodnotné ceny a medaile. pro všechny ale zaručujeme spousty sportu a zábavy, minimálně jeden plech koláče, společnou fotku a slosování o hodnotné ceny.

A na úplný závěr pár tipů ke sportovišti: 

1) Šatny na Strahově jsou na 10,- nebo 20,- korun. Ale neboj vrátí se ti po otevření skříňky. Šatny jsou ihned v prvním patře. Takže přijď v 17:40, převleč se a pak za námi sejdi dolu už připraven na zápas.

2)Parkování a doprava: Nejbližší MHD zastávka je Koleje Strahov ZDE. Pokud plánuješ přijet autem dá se zaparkovat přímo před sportovištěm, na parkovišti vedle nebo naproti kolejí. Zároveň pokud by jsi chtěl napiš mi - mohl bych tě někde cestou vzít. 

Sportu, ale squashi především: ZDAR!

By using this website you agree to the use of cookies (see Terms of use). Cookies are necessary for the website's functioning. I understand