Načítám…

Best in COVID - půlmaratonská výzva

Best in COVID - půlmaratonská výzva

Běžecké závody v jejich normální podobě v současné podobě organizovat nejde. Ale v běhání tě chceme dále motivovat i v tomto období a přispět tak k zdravému rozvoji těla i ducha. Proto jsme pro tebe připravili náhradu za zrušený závod v podobě běžecké výzvy. A zjistíme tím, kdo si udržel nejlepší formu v období COVIDu = Best in COVID :) ).

Místo podzimního půlmaratonu si můžeš v období od neděle 1. listopadu do neděle 22. listopadu zúčastnit běžecké půlmaratonské výzvy.

Výsledek zaznamenáš pomocí hodinek, které umí zaznamenat GPS, nebo běžeckých aplikací (např. Endomondo, Strava). Pro ostatní doporučujeme intuitivní a jednoduchou aplikaci Stopař v Mapy.cz. A jako fotku nebo snímek obrazovky a pošli na petr.lundak@vaseliga.cz s předmětem "Best in COVID - půlmaraton".

Účastnický poplatek je 75 Kč a zahrnuje naši práci se zpracováním výsledků. Přispěješ také částečně k chodu naší organizace v době, kdy jsme museli všechny naše naplánované akce zrušit. Děkujeme!

Základní údaje

 • Začátek akce
  22. listopadu 2020
 • Diskuze
  2 komentářů v diskuzi
 • Místo konání
  Cyklostezka v Braníku: U Kempinku 2, Praha místo konání

Organizátor

Termíny

Půlmaraton

Neděle 22. listopadu od 23:59 h

75 Kč

29 / 200 účastníků

Akce již proběhla

Informace

Program

Běžeckou výzvu si můžeš zaběhnout od neděle 1. listopadu do neděle 22. listopadu.

Pravidla

 1. Přihlas se do této události.
 2. Stáhni si mapu závodu (obrázek nebo mapy.cz). Běží se z místa startu na obrátku a cíl je na stejném místě jako start. Upozorňujeme, že kolem 6. km se musí seběhnout z důvodu oprav z cyklostezky a poběží se okolo řeky.
 3. Zaběhni si půlmaraton kdykoli od neděle 1. listopadu do neděle 22. listopadu.
 4. Výsledek zaznamenej pomocí hodinek, které umí zaznamenat GPS, nebo běžeckých aplikací (např. Endomondo, Strava). Pro ostatní doporučujeme intuitivní a jednoduchou aplikaci Stopař v Mapy.cz. A jako fotku nebo snímek obrazovky a pošli na petr.lundak@vaseliga.cz s předmětem "Best in COVID - půlmaraton".
 5. Během pondělí 23. listopadu zveřejníme výsledky, účast se bude počítat do počtu účastí "pravidelných běhen" a čas do celoročního nejlepšího průměrného času.
Věříme, že se výzvy zúčastníte v čestném sportovní duchu a nebudeme muset řešit nedůvěryhodné výsledky. Pokud máš nějakou otázku piš na petr.lundak@vaseliga.cz

Doprava na místo startu:

 • Kolo/běžecky: po cyklostezce A2 kolem Vltavy
 • Autem: se dá zaparkovat kolem stezky v ulici U Kempinku
 • MHD: v současné době se doporučujeme této možnosti vyhnout, ale jinak do stanice Nádraží Braník (Tramvaj 3, 17, 2, 21 a Bus 106, 121, 190)

Trať

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím