V pátek 10.1. jsme se sešli ve Squash clubu Strahov na letošní první turnaj. Účastnilo se ho 18 hráčů, kteří byli rozděleni do šesti základních skupin po 3 lidech. Následně dle umístění jsme hráli dohrávaného pavouka sestaveného z prvních dvou umístěných ze skupiny. Třetí místa si zahrála skupinky s konečnou dohrávkou o umístění.
Znovu bych ráda poděkovala všem opozdilcům, že mi tentokrát každý dal vědět předem a tak jsem věděla s kým počítat a s kým ne :-D jste boží!! :-)
Turnaje se tentokrát zúčastnili 4 ženy a umístění nakonec dopadlo takto:
1. Petra Vansová - která se celkově umístila na fantastickém 4. místě a o 3. místo si zahrála s Martinem Janečkou, což jak všichni tušíte byl zápas napínavý, ale i proporčně vtipný :-P
2. Chantal Ahossey - která se celkově umístila na 14. místě.
3. Sophie Hall - jejíž celkové pořadí bylo 16.
V mužské kategorii jsme mohli sledovat napínavý zápas o 1. místo, které nakonec vybojoval Marian Siegfried. S výsledkem 3:0 porazil Patrika Brhela, jenž si následně vysloužil stříbrnou medaili.
Na třetím místě již zmíněný Martin Janečka.
Závěrem bych všem opět ráda poděkovala za moc příjemnou páteční atmosféru a slibuji, že naše oslavování v nedaleké hospůdce bude pokračovat hned jak se infekční situace ustálí :-D
Na další turnaj se můžete těšit již 31.1. od 18ti hodin opět zde ve Squash centru Strahov - Přihlásit ZDE
Mějte se fajn a sportu zdar!
