Načítám…

5 a 10 km

Síň slávy

Každý rok uvedeme do Síně slávy 3 nejlepší běžce a 3 nejlepší běžkyně na 5 i 10 km. Počítá se vždy průměrný čas ze 6 nejlepších výkonů.

2019

Muži

  1. Jan Svatoň
    Jan Svatoň
  2. Pavel Vitouš
    Pavel Vitouš
  3. Jiří Kadlec
    Jiří Kadlec

2019

Ženy

  1. Lujza Sláviková
    Lujza Sláviková
  2. Barbora Štěpánková
    Barbora Štěpánková
  3. Kristýna Košťálová
    Kristýna Košťálová

2018

Muži

  1. Jakub Skalka
    Jakub Skalka
  2. Pavel Vitouš
    Pavel Vitouš
  3. Ondřej Homolka
    Ondřej Homolka

2018

Ženy

  1. Lujza Sláviková
    Lujza Sláviková
  2. Kristýna Košťálová
    Kristýna Košťálová
  3. Lenka Zloská
    Lenka Zloská

2017

Muži

  1. Michal Vokrouhlík
    Michal Vokrouhlík
  2. Jakub Skalka
    Jakub Skalka
  3. Pavel Vitouš
    Pavel Vitouš

2017

Ženy

  1. Barbora Štěpánková
    Barbora Štěpánková
  2. Lenka Zloská
    Lenka Zloská
  3. Lea Poncová
    Lea Poncová

2016

Muži

  1. Michal Vokrouhlík
    Michal Vokrouhlík
  2. Pavel Víšek
    Pavel Víšek
  3. Pavel Wohl
    Pavel Wohl

2016

Ženy

  1. Kristýna Košťálová
    Kristýna Košťálová
  2. Lenka Zloská
    Lenka Zloská
  3. Barbora Pitelová
    Barbora Pitelová

2015

Muži

  1. Petr Lochman
    Petr Lochman
  2. Michal Štěpánek
    Michal Štěpánek
  3. Milan Cibík
    Milan Cibík

2015

Ženy

  1. Blanka Lochmanová
    Blanka Lochmanová
  2. Daniela Kubelková
    Daniela Kubelková
  3. Soňa Paříková
    Soňa Paříková

2019

Muži

  1. Jiří Kabelka
    Jiří Kabelka
  2. Vojtěch Bližňák
    Vojtěch Bližňák
  3. Peter Potrok
    Peter Potrok

2019

Ženy

  1. Regina Procházková
    Regina Procházková
  2. Dana Jiřičná
    Dana Jiřičná
  3. Veronika Jančová
    Veronika Jančová

2018

Muži

  1. Vojtěch Bližňák
    Vojtěch Bližňák
  2. Jiří Kabelka
    Jiří Kabelka
  3. Jakub Skalka
    Jakub Skalka

2018

Ženy

  1. Veronika Jančová
    Veronika Jančová
  2. Dana Jiřičná
    Dana Jiřičná
  3. Petra Davídková
    Petra Davídková

2017

Muži

  1. Vojtěch Bližňák
    Vojtěch Bližňák
  2. Jan Svatoň
    Jan Svatoň
  3. Jiří Kabelka
    Jiří Kabelka

2017

Ženy

  1. Petra Davídková
    Petra Davídková
  2. Daniela Perglerová
    Daniela Perglerová
  3. Magda Čechová
    Magda Čechová

2016

Muži

  1. Michal Vokrouhlík
    Michal Vokrouhlík
  2. Jiří Kabelka
    Jiří Kabelka
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň

2016

Ženy

  1. Dana Jiřičná
    Dana Jiřičná
  2. Petra Davídková
    Petra Davídková
  3. Lucie Čepelková
    Lucie Čepelková

2015

Muži

  1. Michal Vokrouhlík
    Michal Vokrouhlík
  2. Jiří Kabelka
    Jiří Kabelka
  3. Jan Svatoň
    Jan Svatoň

2015

Ženy

  1. Petra Davídková
    Petra Davídková
  2. Alena Kočová
    Alena Kočová
  3. Anna Křepelová
    Anna Křepelová

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím